Super Oddział V (1) W grudniu moja córeczka poważnie zachorowała. Na oddziale V szpitala na... Mama Dagny Oddział V (1) W grudniu moja córeczka poważnie zachorowała. Na oddziale V szpitala na... Mama Dagny Podziękowanie dla Zespołu 5 Oddziału (2) Tak się składa, że korzystałam z pobytów w szpitalach w różnych miastach w... Beata S.
Wzorowy oddział niemowlęcy (2) Trafiliśmy do szpitala przerażeni z niespełna miesięcznym dzieckiem. Na... mama Huberta i Oskara Oddział piąty (2) Z całego serca polecam szpital. Drodzy Rodzice! Tak fachowej,profesjonalnej... marituśka oddział pediatr-alerg.-immun. (1) Zgodziłam się na prowokację u1,5rocznego dziecka.Jak tylko trafiliśmy na... mama Pobyt na oddziale V (1) Byłam na tym oddziale, który powinien być stawiany za przykład jak można... A.Ś. Mam rodzeństwa - opinia (1) Chce podziękować całemu odziałowi pediatryczno- alergologiczno-... Mam rodzeństwa Oddział V (2) Serdecznie dziękuję wszystkim Paniom, które tak fachowo i bezproblemowo... MamaBartusia oddział v (2) oddział V zapewne zawstydzil by szpital w Leśnej Górze:) jeszcze nigdy nie... Aneta hinc oddział II b budynek IV (1) Każdemu polecam wysoka jakość badań ,bardzo dużo badań. Pani doktor Justyna... mama karoliny p. Anna Partyka- najlepsza pielęgniarka pod słońcem (1) Miałam okazję przebywać z dwójką dzieciaków na oddziale Alergii i Chorób... Jola Oddział pediatryczno- endokrynologiczny, oddział 6 (1) Jestem rodzicem przewlekle chorego dziecka, w związku z czym bardzo często... justa DZIĘKUJEMY !!! (1) Dziękujemy całemu gronu lekarzy Oddziału V a, przede wszystkim dr.... mama Zuzi Oddział noworodkowo - niemowlęcy (1) Z całego serca polecam usługi V oddziału "Szpitala na Polankach", szczególne... Karolina Z. oddział V (1) oddział V .Świetny pediatra Pani Doktor Magdalena Neuman-Łaniec oraz Beata... Sylwia Oddział V (2) Obiecałam, że będę chwalić i polecać więc wychwalam i polecam wszystkie Panie... Mama Oddział IV (2) Chciałabym dać obiektywną ocenę akurat tego oddziału.Nie jest to hotel dla... Mama Dr Dagmara Kondracka-Dajnowicz (10) Anioł nie kobieta, wyleczyła moją Córeczkę z bardzo powaznej (a nawet... j.balicka Bardzo zadowoleni rodzice (1) Bardzo serdecznie dziękujemy za opiekę nad naszym 2-miesięcznym synkiem!... Piotr