Pani prefesor - ocena (1) Jeśli musisz udać się z dzieckiem w takie miejsce to tylko polanki. Oddział V... Pani prefesor Mama Dominika - opinia (1) Polecam z całego serca , byliśmy z synkiem na oddziale Alergologii i chorób... Mama Dominika Monika - opinia (1) Dostaliśmy skierowanie z przychodni, aby pojechać z dzieckiem do Szpitala na... Monika
Autor nieznany - opinia (1) Na przełomie czerwca i lipca trafiłam do szpitala z synem 4 tygodniowym. Pani... Autor nieznany Magda i Kacperek - opinia (1) Jesteśmy z synem od kilku dni. Panie pielęgniarki Panie lekarki są... Magda i Kacperek Anatol - opinia (1) Oddzial Pediatryczno Alergologiczno Imunologiczny. Obecnie w szpitalu jest... Anatol VI oddział dziecięcy - świetnie (1) Bardzo dziękuję za opiekę nad moją córką podczas choroby. Byłam pod ogromnym... Agnieszka Oddział obserwacyjno zakazny (1) Chcialbym bardzo podziekowac za prawdziwy profesjonalizm.Moj syn zlapal... Cezary Katastrofa (1) Po raz kolejny trafiliśmy z chorym dzieckiem na Sor w szpitalu przy ul.... Dorota Oddział Obserwacyjno - Zakaźny (1) Ogromne podziękowania dla całego personelu za troskliwą i fachową opiekę nad... Paulina Szpital polanki (1) Ostatnio trafiłam z synem do szpitala dziecięcego na polankach z urazem... Mama Oddzial IV oddzial alergologiczny i chorob pluc (1) Witam. Byl ktos w niedalekim czasie na ww. oddziale z dzieckiem? Nie jestem z... Anonim Poradnia Rehabilitacyjna (1) Mój syn jest pod opieką Pani doktor już od około 2 lat. Wspaniała... Rodzic Dziękuję. (1) Miałam tego pecha że moje dzieci wylądowały w szpitalu a jednocześnie... Ewelina Muszał Chaos - Desinformacja - Prawa pacjenta ? Co to ? (1) Dzieko z zapaleniem pluc dopiero w grugiej dobie na poszlo na rentgen...... PsS Szpital polanki (2) Polanki szpital budynek chorób płuc. Tragiczne łazienki osoby z izolatki... Gal Oddział Niemowlęcy i Noworodkowy-rewelacja!!! (1) Trafiłam na oddział pod koniec września tego roku z 5tygodniową... Sylwia Najlepszy, Jedyny w swoim rodzaju, Oddział nr. 6 (3) Kiedyś, gdy będę już stary, usiądę przy kominku i opowiem wnukom o tym... Tomcio Oddział Niemowlęcy i Neonatologiczy (1) Trafiłam do szpitala we wrześniu z 1,5 miesięcznym synkiem. Sama świadomość... Paula kleszcz u dziecka (1) W dniu zaplanowanej wizyty u kardiologa u dziecka zauważyłam kleszcza.Pomimo... Agnieszka