Gorące pozdrowienia dla lekarzy i pielęgniarek z oddziału VIII (obserwacyjno-zakaźny) (1) Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za uśmiech i fachową opiekę! Tymonek i... mama_miłoszka podziękowania dla oddziału V (2) na oddział trafiłam z podejrzeniem zakażenia układu moczowego u mojego 2... Natalia i Karolek Wieje obłudą!!! (3) Otworzyłam stronę szpitała, bo chciałam na większym forum napisać, że oddział... ktoś
nie polecam lekarzy z VII oddziału! (1) Witam, byliśmy z 2,5letnim synkiem na VII oddz. alergologii z AZS, oraz z... mama_miłoszka Podziękowania dla Dr Kondrackiej-Dajnowicz (1) Szczególne wyrazy szacunku dla bardzo cierpliwej i ciepłej osoby, Pani Doktor... młoda mama Podziękowanie (1) Serdecznie dziękujemy za otoczenie opieką naszego synka Michałka. Zmuszeni... mama Michałka jestem pod wrazeniem. (1) 18 listopada moj 15letni syn w ciezkim stanie trafil na oddzial intensywnej... iwona szpital horror dla dziecka (3) Mój synek leżal tam okolo 2 tygodnie na oddziale I w budynku numer... Katia SPROSTWANIE OPINII ! (1) Wyraziłam swoją opinie o Szpitalu w poprzednim komentarzu pt."tak,szptal... Izabela Simińska Oddział VII (1) Jestem zbulwersowana niesprawiedliwą opinią, jaka została zamieszczona w tym... Mirka REWELACYJNA OPIEKA (1) Z pobytu w szpitalu na VII Oddziale jesteśmy zadowoleni i nie mamy złych... Agnieszka K. oddzial 7 bez zastrzezen (1) Z SERCA PLYNACE PODZIEKOWANIA DAL CALEGO PERSONELU ODDZIALU VII... Dorota proszę o kontakt (1) "mamę" proszę o kontakt na @ kamilcia84@gmail.com, druga mama z podobnymi... 2 mama Leczenie dla dzieci, tylko tu. (1) Szpital "Polanki" to naprawdę specjalistyczna placówka, z godnymi zaufania... Viola z Gdańska szpital horror (1) Jeśli ktos ogląda "daleko od noszy" to wie jak ten szpital wygląda,największe... mama DR Wołowska i dr Bałanda (1) Lekarki z różnych oddziałów i obie zasługują na najwyzszą ocenę . Więcej... Wdzięczna mama Szpital Pierwsza Klasa (1) Musze przyznac ze ja osobiscie nie znam lepszego szpitala dzieciecego w... Agnieszka Maria - opinia (1) Dwójka moich dzieci przebywała na oddziale dziecięcym VI, gdzie ordynatorem... Maria