Szpital Jednodniowy

Szpitale

Gdańsk, Otomińska 15C

Tomasz Kloskowski - ocena (1) Niesamowita placówka. Profesjonalna, życzliwa i uśmiechnięta obsługa.... Tomasz Kloskowski Halina Sąsiadek - ocena (1) badanie EKG i kolonoskopia, Halina Sąsiadek Halina - ocena (1) bardzo dziękuję pani dr Agnieszce Różańskiejlekarz w poradni POZ na... Halina
Joanna Wiloch - ocena (1) Miałam wykonane badanie kolonoskopii w znieczuleniu. Od pierwszego kontaktu w... Joanna Wiloch pacjent - ocena (1) Właśnie wróciłem do domu po kolonoskopii i gastroskopii - pakiecik :) w... pacjent Zibi - ocena (1) Miałem naprawiane kolano. Panie które przygotowywały mnie do zabiegu jak i po... Zibi Janina i Aleksandra - ocena (1) 11 stycznia 2024 bardzo życzliwy, przesympatyczny zespół, Pani pielęgniarka i... Janina i Aleksandra Iwcia - ocena (1) Byłam 0.5 .2023 Grudnia na kolonoskopi ze znieczuleniem ...... Bałam się tego... Iwcia Adam Słupsk - ocena (1) Szpital jest OK, lekarze, obsługa to profesjonaliści. Dobór leków i ich... Adam Słupsk Łukasz - opinia (1) Jestem po operacji stawu skokowego. Operacja przebiegła pomyślnie a złote... Łukasz Zenon - opinia (1) Wszystko było Super ! Zenon Agnieszka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Agnieszka AgaR - opinia (1) Gastroskopia w znieczuleniu dzisiaj - w takim zespole medycznym mogę poddawać... AgaR Hanna - opinia (1) Szczerze polecam Szpital Jednodniowy - NCM ul. Polanki 7. Profesjonalny... Hanna Zofia Koprowska - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Szybko dodzwoniłam się. Pani, która odebrała... Zofia Koprowska Aga - opinia (1) Jestem kole zaskoczona opieka w szpitalu , zainteresowanie personelu bardzo... Aga Wojciech Kalinowski - opinia (1) Wspaniała placówka medyczna. Cudowni lekarze i opieka pielęgniarska. Personel... Wojciech Kalinowski Lidia - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa . Jestem bardzo zadowolona z przebiegu... Lidia Tadeusz Bandyszewski - opinia (1) 14 grudnia 2022 zaufałem Panu doktorowi Pawłowi Rybakowi. Na wskutek wypadku... Tadeusz Bandyszewski Krzysztof - opinia (1) Przemila obsługa i podejście do pacjenta. Krzysztof