Szpital Jednodniowy

Szpitale

Gdańsk, Otomińska 15C

BOLO - opinia (1) wykon perfekcyjny. jestem zadowolony na maksa, BOLO Jan Cebula - opinia (1) Bardzo dobra i szybka obsługa. Personel pomocny. Serdeczne podziękowania dla... Jan Cebula krystyna - opinia (1) Jestem po operacji haluxa-dr Warzocha nieoceniony!Fachowosc i otwarcie na... krystyna
Graszka - opinia (1) Oba zabiegi na zaćmę udane. Wzrok przywrócony Graszka Córka pacjentki - opinia (1) Zaćma w obu oczach. Pełen profesjonalizm, sympatyczne pielęgniarki, od samego... Córka pacjentki zaćma (6) Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, zabieg trwa ok pół godz ( z przyjęciem... Anna G Artroskopia (1) Szpital godny polecenia ,Obsługa bardzo miła ,pacjent poza tym że jest w... Zbigniew Artroskopia kolana - łąkotka przyśrodkowa (1) dr. Pawlak uratował moje kolano, które przez wiele lat znajdowało się w... Rafał szpital idealny (1) szpital idealny. kolorystyka bardzo optymistyczna, poziom lekarzy wiadomo -... Maja Polecam w 100 % (1) Polecam w 100 % szpital na bardzo wysokim poziomie AK Rekonstrukcja ACL Polecam ten szpital. (1) obsługa bardzo dobra. Przemile Panie Pielęgniarki, Lekarze i caly Personel.... Iza Bober Artroskopia kolana u 11- letniej dziewczynki (1) Doktor Michał Borys- pełen profesjonalizm. Spokojnie i precyzyjnie... Rodzice Zosi Atroskopia kolana Dr Rybak (1) Rewelacyjna opieka. Dr Rybak to profesjonalista, bardzo cierpliwy, dokladnie... M. Artroskopia kolana (1) Doktor Pawlak - ortopeda operator - powinien służyć jako wzór podejścia do... Małgorzata operacja usunięcia żylaków (1) Nowoczesny, czysty szpital. Sympatyczny i kompetentny personel. Czas... Jola Bardzo zadowolona pacjentka. (1) Szpital marzenie,nowoczesny,czysty a co najważniejsze bardzo profesjonalny... W Zadowolona pacjentka (1) Szpital jak z filmów, bardzo czysty, nowoczesny ale najważniejsze... Aga zadowolony (1) Wykonywany zabieg przepukliny. Porowaty super (1) Jestem bardzo mile zaskoczony,czułem się jak w prywatnej klinice.Panie... Dariusz Podziękowania dla personelu szpitala (1) Dziękuję zarówno lekarzom jak i pielęgniarkom za przeprowadzony zabieg (... Daniel