Szpital Jednodniowy

Szpitale

Gdańsk, Otomińska 15C

Daniel - opinia (1) Wszystko w najlepszym porządku, szybko i sprawnie - operacja zaćmy jednego oka. Daniel Jerzy Wójcik - opinia (1) Super profesjonalna na każdym etapie usługi obsługa. Osobowe zaangażowanie... Jerzy Wójcik Pan Andrzej - opinia (1) W styczniu 2022 roku miałem wykonywany w szpitalu zabieg rekonstrukcji... Pan Andrzej
Urszula - opinia (1) Dziekuję za sprawną,miłą i bardzo rzetelną usługę usunięcia zaćmy u mojego... Urszula M.W. - opinia (1) zabieg usunięcia zaćmy, zmuszony byłem przesunąć termin zabiegu i nie było... M.W. Renata G. - opinia (1) Polecam każdemu ten szpital. Personel sympatyczny, kompetentny, wszystko... Renata G. Al-Saadi - opinia (1) Kilka miesięcy temu przechodziłem zabieg zaćmy oka, którego bardzo się bałem.... Al-Saadi Marek - opinia (1) W tym szpitalu dr Michał Borys wykonywał zabieg - artroskopie lewego barku.... Marek janina orzechowska - opinia (1) Miałam wykonany zabieg zaćmy na oko prawe (16.08.2021) , i oko lewe... janina orzechowska Lukasz - opinia (1) Polecam w 100%. Zabieg okulistyczny wykonany perfekcyjnie. Profesjonalna... Lukasz Bożena Grue - opinia (1) Moja mama lat 90 była operowana na zaćmę we wrześniu 21. Mama otrzymała 90 %... Bożena Grue Grażyna Cz. - opinia (1) Wszystkie standardy na wysokim poziomie; profesjonalny, zaangażowany, bardzo... Grażyna Cz. Roman M. - opinia (1) Usunięcie zaćmy OP dnia 8 czerwca 2021. Bardzo dobre podejście do pacjenta,... Roman M. Barbara Banachowska - opinia (1) Szpital super wyposażony i wspaniali lekarze. Byłam tam na operacji zaćmy... Barbara Banachowska Ewa - opinia (1) Jestem po zabiegu usunięcia zaćmy z prawego oka. Obecnie oczekuję na zabieg w... Ewa Gorzata1 - opinia (1) Obsługa i opieka na najwyższym poziomie. Czas oczekiwania - krótki Gorzata1 Teresa - opinia (1) Personel Medyczny ma empatyczne podejście do pacjentów. Cechuje Go... Teresa Córka pacjentki - opinia (2) Zaćma w obu oczach. Pełen profesjonalizm, sympatyczne pielęgniarki, od samego... Córka pacjentki Piotr Kossowski - opinia (1) W dniu 28-04-2021 przeszedłem w szpitalu operację zaćmy oka lewego.Jestem pod... Piotr Kossowski Ewa - opinia (1) Cudowny personel, obsługa na najwyższym poziomie. Wreszcie widzę wyraźnie.... Ewa