Jarosław R Zaspa - ocena (1) Szpital oceniłem na portalu trójmiasto.pl Proszę podpowiedzieć gdzie jeszcze... Jarosław R Zaspa Zadowolona pacjentka - ocena (1) Najlepszych 10 dni moim życiu. Trafiłam na oddział 5 grudnia. Uratowano mi... Zadowolona pacjentka Ogólnie zadowolony pacjent - ocena (1) Warunki bardzo dobre,jedzenie jak na szpital również dobre,obsługa Pani... Ogólnie zadowolony pacjent
Mama - opinia (1) Szpital faszeruje lekami. Nie stosuje terapii lub raz w miesiącu, bo nie ma... Mama grergory peck - opinia (1) Najgorszy szpital świata cywilizowanego. Trzyma się tam ludzi dla samego... grergory peck Anonim - opinia (2) Mogę śmiało powiedzieć że uratowali mi tam życie. Przyszłam w stanie fatalnym... Anonim Matka - opinia (2) Dziękuję za odwagę podjęcia pomocy, której inni nie śpieszyli sìę udzielić.... Matka Agata - opinia (1) Jako niedawna pacjentka chciałam bardzo pochwalić Oddział Dzienny szpitala,... Agata Daniel - opinia (2) Pielegniarki zachowywały się fatalnie. Pan ordynator nic lepszy(nie pamiętam... Daniel Domi (2) Szpital się stara, praca lekarzy i pielęgniarek bardzo ciężka, wiadomo... Domi Pacjent - opinia (1) Dzwolniłam dziaiaj na oddzial dzienny, odobrana przesypantyczna Pani, ktora... Pacjent polecam (1) Moj pobyt na oddziale 20c trwal 4 tygodnie. Mili lekarze i pielegniarki. Leki... Izba przyjec (1) Dziś 23.05.2019 pobyt na izbie 40 min z pacjentem do dobrowolnego leczenia... Pacjentka Tragedia! (3) Zacznijmy od tego, ze na oddziale 20 C pracuje fatalna obsługa, pielęgniarki... Justyna Polecam (1) Spędziłam na oddziale 21A ponad dwa miesiące. Pomimo mojego początkowego... Karolina Polecam (1) Z dwóch przyczyn. Super lekarze personel i ludzie. Drugie czysto milo Krzysztof Przykry szpital (2) Byłam tam niedawno po raz pierwszy w życiu w tym że szpitalu, odwiedzić... Gość zero ematii (1) oddzial mlodziezowy, lekarki zero empatii, brak szacunku do rodzicow i... rodzic as (1) Tragedia !!! To jest cyrk a nie Szpital ! O wiele lepszy jest Szpital w... zagubieni opinia beznadziejna (1) Ten szptal powinien być wyremontowanya jest obskurny wykładziny do wymiany,... korin