Sztorm

Studia tatuaży Barber

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 13/U1

Sylwia - ocena (1) Po prostu najlepsze studio tatuażu w Trójmieście. Sami profesjonaliści :)... Sylwia O - ocena (1) Byłam na kilku dziadach ! Mega atmosfera, profesjonalizm NowyLepszySzatan... O Sztorm - ocena (1) Profesjonalna obsługa. W studio można liczyć na odpowiednią pomoc oraz... Sztorm
Adi - ocena (1) Mega profesjonalne podejście i widać zaangażowanie Adi kluberr@wp.pl - ocena (1) Super polecam serdecznie ️szczególnie Julia kluberr@wp.pl Rozex - ocena (1) Najlepsze studio everrrrrr. Na pewno wrócę i to nie raz! Rozex Damian - ocena (1) Top! Z racji, ze był to mój pierwszy tatuaż towarzyszył mi spory stres, ale... Damian Rozalia - ocena (1) Regularnie wracam po nowe przekłucia! Naprawdę można poczuć się... Rozalia Sillou - ocena (1) Najlepsze studio w jakim byłam, super obsługa i profesjonalne podejście. Mega... Sillou Ania - ocena (1) Prima sort :) polecam Ania Junak - ocena (1) Naj, naj, najlepsze studio, a Pani Julia prawdziwa profesjonalistka. Junak Kacper - ocena (1) Atmosfera top, niedługo wracam Kacper Ania S - ocena (1) Moja pierwsza sesja dopiero 12-13 Marca ale wystawiam ocene juz bo kontakt ze... Ania S Michał - ocena (1) Super klimat, super wystrój. Super ekipa Michał Jurgen - ocena (1) Super miejsce, prawdziwi artyści Jurgen Jurgen - ocena (1) Super miejsce, prawdziwi artyści Jurgen Jurgen - ocena (1) Super miejsce, prawdziwi artyści Jurgen Maciek.heczko@gmail.com - ocena (1) Świetnia atmosfera i dobrzy tatuatorzy. Mam kilka tatuaży od nich, wykonanych... Maciek.heczko@gmail.com Coverowiec - ocena (1) Byłem dwa razy, tylko dlatego, że pracował tam niezwykle dobry atrysta, ale... Coverowiec Ormo - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście do obsługi klienta. Polecam Ormo