Studio Tańca TOP dance

Kursy tańca

Gdańsk, Bitwy Oliwskiej 36A

Jeanetta - opinia (1) jest wspaniale, miło i sympatycznie, można aktywnie spędzić czas w pozytywnej... Jeanetta Iwona - opinia (1) Wszystkie osoby prowadzące zajęcia są godni polecenia, w szczególności... Iwona Beata Polak - opinia (1) Już nie mogę się doczekać uczestnictwa w zajęciach w kolejnym sezonie.... Beata Polak
Natalia - opinia (2) Jestem zachwycona osobowością i profesjonalizmem Pana Marka! Lekcje tańca są... Natalia Pierwszy taniec (1) Serdecznie dziękujemy panu Markowi, który przygotował Nas do pierwszego tańca... Ania i Grześ Agata i Robert (1) W trakcie urlopu w Gdańsku skorzystaliśmy z indywidualnych lekcji w TOP... Agata i Robert Wspaniali instruktorzy i świetna atmosfera (1) Top dance to szkoła tańca dla kobiet zabieganych, które w rytmie muzyki mogą... Rubensik Super weekend z TOPdance (1) Dopiero wróciłyśmy z kolejnego obozu tanecznego w Szarlocie . Było jak... Ania, Valentyna, Marysia. Obóz taneczny- Suchedniów lipiec 2017 r. (1) W niedzielę wróciłam z fantastycznego obozu tanecznego w Suchedniowie. W... Aleksandra Śmiałkowska Ocena warsztatów tanecznych (1) Było "NAJ" pod każdym względem! Najlepsze, najbardziej zaskakujące,... Marzena Każdy czuje się wyjątkowo w Top Dance!!! (1) Zajęcia prowadzone w studio TOP DANCE są w sposób wyjątkowy. Oprócz... Beata Polecam!wakacyjny obóz taneczny w msc. Suchedniow (1) Gorąco polecam, swietny pomysł na urlop. Bardzo rodzinna atmosfera. Ania i... Dorota szczytno . (1) Świetna i profesjonalna organizacja. Gorąco polecam. Bardzo rodzinna... Marzena Gdansk Nauka pierwszego tańca w Top Dance (1) Zajęcia z Panem Markiem to prawdziwa przyjemność. Opisać można w trzech... Angelika i Radek opinia (1) Studio dysponuje znakomitą kadrą. Propozycja studia skierowana jest wyłącznie... Elżbieta Warsztaty taneczne w Szarlocie (1) Razem ze Studiem Tańca Top Dance byłam na tygodniowych warsztatach w... Alicja Wyjazd Seniorów do Szarloty (2) Wyjazd taneczno-rekreacyjny Seniorów do Szarloty, był to strzał w... Jola Podziękowanie (1) Wspaniała impreza. Wielkie zaangażowanie Organizatorów. Przed imprezą byłem... Tadeusz Fajny wyjazd (1) Wspaniała, ciepła, wesoła atmosfera i wysoki poziom nauczania. Dbałość o... Małgorzata uzasadnienie (1) zajecia taneczne prowasdzone sa bardzo profesjonalnie a jednoczesnie w... maria kapica