Wacław :-) - opinia (1) Rewelacyjna atmosfera. Instruktor Piotr nie pozwoli się nudzić. Dobór broni... Wacław :-) Bartek - opinia (1) Byłem pierwszy raz w życiu na strzelnicy i już planuję kolejne wizyty!... Bartek Justyna - opinia (1) Profesjonalne podejście. Piotr konkretnie i z humorem przeprowadził... Justyna
Jarek - opinia (1) Duży profesjonalizm, miła atmosfera i co naważniejszym super prowadzący... Jarek Michał - opinia (1) Jednym słowem super . instruktor Piotr bardzo miły i pomocny . Bardzo miłe... Michał Łukasz - opinia (1) Wysoka kompetencja, dobra zabawa, polecam! Łukasz Magda - opinia (1) Dobrze spędzony czas i dawka wiedzy. Instruktor Piotr profesjonalny i... Magda Damian - opinia (1) Jeżeli tak jak ja nigdy nie miałeś kontaktu z bronią, to koniecznie musisz... Damian Julia - opinia (1) Świetna atmosfera, instruktorzy, profesjonalna usługa. Polecam, naprawdę... Julia Agnieszka - opinia (1) Bardzo fajne miejsca, swobodna atmosfera. Polecam Agnieszka Drugi Łukasz - opinia (1) Bardzo fajne przeżycie - Pan Piotr rzeczowo a jednocześnie zabawnie... Drugi Łukasz Ewa - opinia (1) Polecam strzelnicę i instruktora Piotra. Jest to ciekawy pomysł na spędzenie... Ewa Łukasz - opinia (1) Miła atmosfera, dbałość o bezpieczeństwo, fajna zabawa i profesjonalny... Łukasz Jacek - opinia (1) Świetny klimat i podejście do tematu. Pozdrawiam prowadzącego Piotra, który... Jacek Karolina - opinia (1) Fantastyczna atmosfera, świetna zabawa, dużo humoru prowadzącego i... Karolina Dominika - opinia (1) To była druga strzelnica, na którą się wybrałam na rekonesans i mam zamiar... Dominika Piotr - opinia (1) Bardzo dziękujemy instruktorowi Piotrowi za super sympatyczne zaznajomienie... Piotr Krzysztof Ustarbowski - opinia (1) Wspaniała atmosfera niesamowite przeżycie Pełen profesjonalizm Serdecznie... Krzysztof Ustarbowski Luk - opinia (1) Super spędzony czas! Profesjonalizm i bdb kontakt! Polecam Luk Krzysztof - opinia (1) Profesjonalna obsługa. Miła atmosfera. Wrażenia niezapomniane. Krzysztof