Tomasz Bloch - opinia (1) Super wrażenia ja strzelałem drugi raz ,profesjonalna obsługa Tomasz Bloch Jacek Betiuk - opinia (1) Warto skorzystac, nastepny etap to zapisac sie Jacek Betiuk Bożena - opinia (1) Super zabawa i kompetentny instruktor. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam. Bożena
Seba - opinia (1) Bardzo dobry instruktor super zabawa i przygoda osobiście jeszcze... Seba Wioleta - opinia (1) Bardzo kompetentny instruktor z dużą wiedzą. Świetnie potrafi przekazać... Wioleta Julia - opinia (1) Był to kolejny raz kiedy korzystałam z usług Tajfun i na pewno nie ostatni.... Julia Michał - opinia (1) Szczerze polecam strzelanie z Piotrem. Piotr zadbał o każdy detal, abyśmy... Michał Wiktoria - opinia (1) Najlepsza strzelnica w Trójmieście Wiktoria Adrianna - opinia (1) Super zabawa, pełen profesjonalizm. ️ Adrianna Piotr - opinia (1) Kilkakrotnie skorzystałem z usług Tajfuna. Świetne miejsce do spędzenie... Piotr Tadeusz Skokagig - opinia (1) Świetna strzelnica, piękny wygląd i obsługa tez niczego sobie, będę... Tadeusz Skokagig Piotr Adamczyk - opinia (1) Miła obsługa, piękny design ,super miejsce . Piotr Adamczyk Aneta - opinia (1) Bardzo miło i profesjonalnie - polecam! :) Aneta Paulina - opinia (1) Świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Strzelanie prowadzone przez... Paulina Karolina - opinia (1) Wielokrotnie korzystałam z usług Tajfuna i z pewnością wrócę tam jeszcze nie... Karolina Leszek - opinia (1) Skorzystałem z usług Tajfuna. Profesjonalna obsługa, podejscie do klienta... Leszek Daria - opinia (1) Obawiałam się, ale instruktor tak wszystko tłumaczy, że nawet ktoś kto nigdy... Daria Anita - opinia (1) Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa, super spędzony czas. Gorąco polecam. Anita Zuzia - opinia (1) Świetna strzelnica, świetna zabawa pod okiem wspaniałego instruktora Pana... Zuzia Joanna - opinia (1) Bardzo miła, przyjazna atmosfera dzięki czemu nie było wielkiego strachu... Joanna