Michał - opinia (1) Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, ale zaraz po nim dobra zabawa pod okiem... Michał Natalia - opinia (1) Mąż zrobił mi niespodziankę i zabrał mnie na strzelnice, jak tylko weszliśmy... Natalia Krystyna Żurańska - opinia (1) Super firma. Warto skorzystać ze szkolenia strzeleckiego . Bardzo polecam na... Krystyna Żurańska
Mateusz z Alicją - opinia (1) Doskonała zabawa, instruktorzy profesjonalni a przy tym uśmiechnięci i na... Mateusz z Alicją Ania - opinia (1) Po pierwszej wizycie byłam tak zadowolona, że kolejny raz pojechałam z grupą... Ania Adam - opinia (1) Świetna zabawa. Pierwszy raz miałem okazję skorzystać ze strzelnicy i nie... Adam Marta - opinia (1) Niesamowite doświadczenie z bronią w ręku, pierwsze poważne i na pewno nie... Marta Jurek - opinia (1) Bardzo profesjonalnie, bezpiecznie i poczuciem humoru. Dziękuję Piotrowi za... Jurek Jakub - opinia (1) Znakomita atmosfera i pełen profesjonalizm Pana Piotra. Gorąco polecam :D Jakub Robert - opinia (1) Profesjonalne podejście polecam :) Robert Agata - opinia (1) Bardzo mile spędzony czas z genialnymi instruktorami Agata Natalia - opinia (1) Profesjonalne podejście, świetna rozrywka oraz miła atmosfera-wszystko na... Natalia joanna - opinia (1) Jak postrzelać to tylko tu !!! Niesamowicie spędzony czas pod profesjonalnym... joanna Artur - opinia (1) Szczerze polecam zajęcia u Pana Piotra wszystkim amatorom chcącym aktywnie... Artur Artur - opinia (1) Szczerze polecam zajęcia u Pana Piotra wszystkim amatorom chcącym aktywnie... Artur Piotr - opinia (1) Bardzo miło spędzony czas, pełny profesjonalizm, polecam! Piotr Sebastian - opinia (1) Bardzo fajna sprawa. Miła obsługa, super klimat i profesjonalne podejście!... Sebastian Marcin zii - opinia (1) Szczerze polecam, profesjonalne podejście do przeszkolenia przed strzelaniem... Marcin zii sylwek - opinia (1) Miła atmosfera ,spoko ziomki ,śmiało wpadać i strzelac :) sylwek ŁASI - opinia (1) Polecam każdemu kto lubi aktywnie spędzać czas z rodziną! Instruktorzy pełen... ŁASI