super zabawa (1) Ciekawie spędzony czas w gronie przyjaciół, nowe doświadczenie, profesjonalna... Katarzyna Anna Znakomity Wieczór Kawalerski! (1) Serdecznie polecam spotkanie na strzelnicy pod opieką Piotra! Rozrywka na... Marcin Kawaler Polecam!! (1) Pierwszy raz byłam na strzelnicy i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.... Kaja
Polecam!! (1) Bardzo polecam, profesjonalna załoga. Różnorodność broni, duży fun z... Michał Bardzo dziękuję za świetne urodziny! :) (1) Profesjonalna i bardzo przyjazna obsługa klienta, wszystko wyjaśnione... Grzegorz Najlepszy prezent dla ukochanego oraz świetna zabawa dla mnie (1) Super klimat, sympatyczna i profesjonalna obsługa, wszystko jest przez... Monika Prezent dla Świadka (1) Super atmosfera, spory arsenał, przednia zabawa. Polecam Paweł Super! (1) Bardzo polecam, profesjonalna załoga. Różnorodność broni, duży fun z... Benita Szczygielska Świetna zabawa! (1) Profesjonalne przygotowanie i szkolenie, a poczucie humoru prowadzących... Aleksandra Panieński (1) serdecznie polecam! Zabawa przednia! Zabrakło tylko jakichś krzesełek dla Pań... Magda w welonie Polecam ! (1) Tydzień temu spędzilyśmy w strzelnicy Tajfun parę godzin w ramach... Aga Polecam! (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w Panieńskim w ramach którego poszłyśmy na... Emilia Pełen profesjonalizm (1) Pierwszy raz byłem na strzelnicy i bylem bardzo pozytywnie zaskoczony.... Piotr Polecam! (1) Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia, z zachowaniem wszelkich zasad... Wojciech Dz Bardzo dobra strzelnica (1) Byłem pierwszy raz na strzelnicy. Naprawdę świetnie się bawiłem. Cena bardzo... Stanisław Strzelinca tajfun (1) Bardzo miła atmosfera, bez zbędnego pospiechiu. Duży asortyment, możliwość... Marcin Górecki Świetna integracja! (1) Wybraliśmy strzelnicę na integrację firmową i to był strzał w dziesiątkę -... Ewelina polecam! (1) spotkanie na strzelnicy odbyło się w miłej atmosferze, a co najważniejsze... Kamil Świetna strzelnica! (1) Gorąco polecam strzelnicę Tajfun! Bardzo profesjonalne podejście a zarazem... Pati Polecam!!! (1) Firma godna polecenia. Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze a zarazem... Marzena