ThomasDecor - opinia (1) Jak najbardziej polecam, po ostatniej wizycie już wiem co jest najlepsze jako... ThomasDecor Wiola - opinia (1) Obsługa profesjonalna, uśmiechnięta więc przy pierwszej wizycie odchodzi... Wiola Krzysztof - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, świetna impreza gorąco polecam i dziękuje... Krzysztof
Agnieszka - opinia (1) Zorganizowałam synowi urodziny, młodzież bardzo zadowolona a solenizant... Agnieszka Marcin Michalski - opinia (1) Instruktorzy profesjonalnie podchodzą do bezpieczeństwa na strzelnicy. Miałem... Marcin Michalski Julia - opinia (1) Bardzo fajna zabawa powtórzyła bym to ponownie Julia Weronika - opinia (1) Miałam okazję spędzić swój pierwszy raz na strzelnicy. Pomimo stresu przed... Weronika Norbert Chrzanowski - opinia (1) Instruktor Piotr to bardzo sympatyczny człowiek, dobrze tłumaczy i dba o... Norbert Chrzanowski Kinga - opinia (1) Wspaniałe zorganizowany wieczor Panienski! Kinga Paweł - opinia (1) Wspaniale spędzony czas razem z synem i jego kolegą. Trzech facetów i broń... Paweł Polecam (1) Świetna zabawa polecam każdemu! Karol Guzowski Najlepszy prezent na świecie :D (1) Na (nie ważne które:P ) urodziny dostałem od Żony wspaniały prezent, kartę... Mateusz Pan Piotr - agent 007 ! (1) W dniu 23.03.19 mieliśmy okazję i ogromną przyjemność, spędzić czas w... Grzegorz i Paulina byliśmy w 4 osobowej grupie (1) Super atmosfera, duży asortyment broni. Bardzo duży plus dla instruktora,... Strzelcy Tajfun-super strzelanie! (1) Dostałem kartę podarunkowa od żony. Nie spodziewałem się takiej frajdy.... Ryszard Najlepsza strzelnica w Gdyni !!! (1) Mój Tata miał okazję korzystać ze strzelnicy - bon prezentowy. Jest... Magdasia Kapitalne miejsce (1) Piotr ..dziękuję za spędzony czas. Napiszę krótko...Profesjonalnie ,sprawie,... Waldemar Polecam!! (1) Bardzo miła, przyjacielska atmosfera, profesjonalna załoga oraz duża... Monika Polecam (1) Duży wybór broni, profesjonalna obsługa, instruktorzy mili i dla nowych i... Szymon Polecam (1) Pierwszy raz miałem kontakt z bronią, więc szczerze polecam każdemu. Wszystko... Marcin