Strzał w 10-kę! :) (1) Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, bez stresu i z humorem :)... Mariola z Godziszewa Polecam !!! (1) Jeżeli chodzi o strzelnice u Pana Piotra to jak najbardziej polecam ! Pełny... Andzela COŚ FANTASTYCZNEGO !!! (1) Ciężko opisac w słowach to jak prowadzone są szkolenia na strzelnicy - cos... Joanna
Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam strzelnice p. Piotra! Bardzo miła atmosfera, wszystko z... Anka Polecam, z pewnością wrócimy! (1) Jeżeli ktoś dopiero zaczyna przygodę ze strzelectwem, polecam wizytę u pana... Mateusz K. Strzelnica (1) Bomba ! Narzędzia, wiedza i bezpieczeństwo. Nic dodać nic ująć. Polecam... ls Bardzo polecam !! (1) Aż takiego zadowolenia opisać się nie da słowami :) bardzo polecam... Natalia POLECAM !!!!!!!!!! (1) Ciężko być niezadowolonym...Same pozytywne słowa jakie znam mogę kierować w... Michał swietna zabawa ze znajomymi (1) Razem ze znajomymi wybralismy sie postrzelac na strzelnice. Po przeczytaniu... Slawomir Pozytywnie zaskoczony super przeżycie (1) Poloecam Wiktor strzelanie na strzelnicy (1) Chcę wszystkim bardzo mocno polecić strzelnicę u Pana Piotra. Jestem pod... Pawel Idealny prezent dla bliskiej osoby :) (1) Zakupiłam mężowi jako prezent na rocznice i było super sama też w ramach... Kamila Polecam wszytskim na pierwszy raz (1) Bardzo miła atosfera, całe spotkanie przebiegało profesjinalnie i przede... Kasia Bylo ekstra (1) Mowiac krotko to bylo poprostu super !!! Konrad Poprostu Pocisk (1) Byłem strzelałem i gorąco Polecam :) Adam Wyjątkowy profesjonalizm (2) Gorąco polecam usługi Piotra Abrahama. Człowiek bardzo profesjonalny ze... Błażej Wystrzałowy klimat! :) (2) Polecam jak najbardziej, w szczególności za: 1. najwyższa dbałość o... Marcin Pierwszy raz (2) W zeszlym tygodniu pierwszy raz wybrałem się "na strzelanie". Chcialem się... Robert prosesjonalne szkolenie (2) Witam.bardzo polecam szkolenie przez firme Bodyguard.szkolenie ciekawe... mariusz Bardzo fajne szkolenie. (2) Byliśmy na strzelnicy małą grupą. Zajęcia bardzo profesjonalne przeprowadzone... Gość