Tapas Rybka

Bistro

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 273

Możemy polecić (1) Byliśmy z żoną w tym barze dziś, jedzenie ok, to znaczy przystawki bardzo... Madman obsluga do wymiany (1) obsluga do wymiany, mialem to samo co we wczesniejszym komentarzu, malo... wojtek Dziwne miejsce (4) Jedno z dziwniejszych miejsc, do których kiedykolwiek trafiłem. Nie ukrywam,... Kufel
Pierwszy i ostatni raz w tym lokalu ! (1) Dwa dni temu miałam okazję być klientką z rodziną w tym lokalu i nigdy więcej... Klientka Porażka (2) Masakra.....panienka z za baru do zwolnienia, ignoruje klijentow. Nidy tam... Adam rozczarowanie (1) Jak zobaczyliśmy szyld z wielkim zdjęciem Magdy G to odrazu chcieliśmy to... b Polecam :) (2) Z pełną świadomością dajemy same szóstki ! Zupa rybna wyśmienita, pstrąg z... Karol POLECAM!!!!!!!!!! (1) BYŁEM ZWIEDZIŁEM I POLECE MOIM ZNAJOMYM BYŁO PYSZNIE MIŁO I CENY WCALE... Jacek rozczarowanie (1) Chcieliśmy wraz z żoną odwiedzić lokal sygnowany Panią Gesler, wc mega... Mariusz nie polecam (1) Tragedia a nie rewolucja. Byłam w Tapas raz i więcej tam nie wejdę. Koszmar.... kizia Nieadekwatne ceny do jakości i ilości produktów... (1) Poszliśmy z mężem i córką kierowani ciekawością, jak owy lokal spisuje się po... Marta Ostatni raz!!! (1) Właśnie wróciliśmy z niedzielnego obiadu w Tapas Rybka - zaciągnęłam tam męża... Alina spoczęli na laurach, a były jakieś? frytki zimne , surówka ciepła.... :( (1) Dziś odwiedziłem lokalz ciekawości rewolucji Gesslerowych. Błąd że zaprosiłem... znawca Pozytywnie zaskoczony! (1) Miałem przyjemnośc odwiedzic tą restauracje w ubiegłym tygodniu wraz z... Paweł Zrobili rewolucje o teraz maja zlewke... (1) Czas oczekiwania strasznie długi.od momentu zamówienia dań po ok 5 min... Ania wielkie rozczarowanie (1) pierwsze co najbardziej mi przeszkadzało to bardzo niesympatyczna obsługa i... Agata żenada... (1) Pojechaliśmy tam specjalnie z Grudziądza no i to co dostaliśmy to porażka, w... tommyb (...) (1) Dzisiaj wraz z narzeczona odwiedzilismy ta knajpke chcac zjesc dobra rybe.... MAREK niesmacznie i drogo (1) Ryby i ziemniaki przesolone, surówki smaczne. Czas oczekiwania na potrawy... Joanna Tapas (2) Trafiliśmy do Tapas Rybka po obejrzeniu Kuchennych Rewolucji. Lokal zadbany,... No to ja przecież