Tapas Rybka

Bistro

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 273

Długi czas oczekiwania (1) Bez rewelacji. Chociaż lokal świecił pustkami, bardzo bardzo długo czekalismy... Dobrawa Pyszne, świeże ryby (1) Po niedzielnym obiedzie w Tapas Rybka śmiało mogę polecić ten lokal.... Michał po spacerze (2) Nie mam w zwyczaju wydawania mailowych opinii, tym bardziej niepochlebnych...... Zawiedzona
pyszna ryba!!! (1) Wystrój może nie jest na szóstkę czy piątkę, ale to bar a nie ekskluzywna... Michał Ogromne rozczarowanie (1) Zabralem do Rybki partnerke w sierpniu 2013, wtedy zamowilismy dorsza z serem... artur Bardzo dobre jedzenie (1) Byliśmy w Gdańsku po sezonie i w drugi dzień pobytu trafiliśmy do Tapas... Magda Nie polecam !!!!!!! (1) Nie polecam obsługa tragedia gwiazda na kasie robi łaskę i minę ma s...ącą,... Kasiorek Kelnerka swieci d***a ! (1) Kpina !!! Przyszlam zjesc obiad ze znajomymi a tu kelnerka w szortach... Zażenowana Słabiutko (1) Byłem ze znajomymi 03,08,2014 . Nie wiedziałem że to lokal po rewolucji. Z... Jacek Jedzenie bez smaku (1) Niestety bardzo sie zawiedlismy Nie polecam nikomu dorsza w serowej... niezadowolona zawiodłam sie (1) lubię słone potrawy ale to to już za dużo. maksymalnie przesolone a do tego... lucyna Data urodzenia (1) doliczona do rachunku. Na takie numery nawet pięć Gesslerowych nie pomoże.... Krociech TRAGEDIA (1) NIE POLECAM ! Zupa przesolona, frytki surowe, a ryba nie dosyć, że usmażona... smakosz Niezadowoleni - opinia (1) Byliśmy w zeszłym tygodniu w Gdańsku,odwiedziliśmy Tapas Rybkę z ciekawości.... Niezadowoleni Tapas rybka (1) Odwiedziliśmy Tapas kilka razy o różnych porach dnia, zawsze jestesmy... Alex26gda frytki (1) frytki domowej roboty-targedia, nie polecam nikomu! nasiąknięte... ja Nie polecam (1) Zdecydowanie nie polecam! Najpierw pół godziny stania w kolejce, później... ... Porażka! (1) Panierka na rybie spalona prawie na węgiel, warzywa mrożone z torebki, bez... paula Porażka ! (1) czas oczekiwania na posiłek 50 min(ponoć standard w tej knajpie) obsługa jak... Emilia Bardzo niemiła obsługa (1) Witam byłam w barze Tapas miesiac temu. Bardzo ladny wystroj jedzenie dobre... Inezzz