Tapas Rybka

Bistro

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 273

Syla - ocena (1) Jesteśmy to przynajmniej raz w miesiącu ale po dzisiejszym jedzeniu i... Syla Mateusz - opinia (1) Tragedia, jesteśmy zawiedzeni. Ceny z kosmosu. Jakość słaba,ryby przesmażone.... Mateusz Witam (1) My od 3 lat stołujemy się w tej knajpie i bardzo sobie chwalimy super... Iwona
Pycha (1) Super jedzonko. Zupa rybna wyśmienita!!!! Dorsz smażony mega pyszny ,... Bożena Pychota (1) Wracamy tu za każdym razem jak jesteśmy w Trójmieście. Bardzo dobra ryba,... Maciej Opinia (1) Obsługa do likwidacji - niemiła, niegrzeczna . Czekanie po zamówieniu... Wk Kiepska obsluga (1) Pierwszy raz bylem w restauracji gdzie sie czekalo 40 min zeby tylko zlozyc... Mikus DRAMAT im dalej od rewolucji tym gorzej (1) Pierszy raz bylismy zaraz programie, bylo smacznie. Ucieszylismy sie ze w... Obelek Średnio (1) Mieliśmy nadzieję na rewolucyjne wow. Zamówiliśmy dorsza w serowej panierce.... Nana Iwona - opinia (1) Byliśmy kolejny raz, przystawki rewelacja jak zwykle, śledź ze śliwką... Iwona Zupka Pikantna- Tapas Rybka---> zdecydowanie nie (1) Ja również podzielam Państwa opinie. W listopadnie 2016 pojechałam nad morze... Ev Nie polecam!! (1) Obsługa strasznie kiepska, niezorganizowana, otwarcie pokazuje swoje humorki.... Karolina Zdecydowanie NIE polecam!!! (1) Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opinii na temat Tapas Rybka...... Jagoda Odradzam!Nie polecam! (1) Na fb tapas rybki moja opinia została usunięta ! Mam nadzieję,że tutaj się to... Nie polecam A miało być tak pieknie! (1) Plusy-lokalizacja, menu. Minusy-czas oczekiwania, toalety. Jedzenie jest... makadon Kałuże w WC (1) Pomieszczenia sanitarne( WC) porażka, kałuże na posadzce, spodnie mokre do... Karol Nie polecam (1) Bardzo żałuję że nie przeczytałam recenzji wcześniej, podzielam zdanie wielu... Anna Polecam (1) Nie zgadzam sie z opinia niżej rownież byłam w weekend w tapas i obsługa była... Monika Nie polecam (1) Postanawiając wystawić negatywną opinię dla Tapas Rybka , dopiero... Daria Obsługa kelnerska - porażka!! (1) W weekend z narzeczonym odwiedziliśmy Tapas rybkę. Kiedyś już tam bywaliśmy i... Natalia