Tapas Rybka

Bistro

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 273

Przynosicie wstyd Kuchennym Rewolucją (1) Byliśmy dziś, głownie za sprawa pan MG, i tego że była to UDANA rewolucja.... Patyla Nieudana Rewolucja - nie polecam !! (1) lokalizacja , wystrój i obsługa bez zarzutu ....całkiem sympatyczna... daisy_11 Nie do końca zadowolona (1) Niestety ryba nie była świeża jak zapewniano ale mrożona. Smak mrożonego... Iwona
Nie polecam! (1) W miniony weekend, mając ochotę na smaczny obiad, zawitałam wraz z rodziną do... Monika Dobra piątka! (1) Pomysł na niedzielny obiad był taki; smakowita ryba na ^starych budach^,... Krzysztof Paskudztwo i opryskliwa obsługa, nie polecam! (1) Dwa dni temu bylismy w tapas rybka. Po 1) Obsluga jest co najmniej... Michał MASAKRA (1) Idąc na obiad z dziećmi jedyne co mozna było przełknąć to frytki z młodych... Myszka Obsluga - gorzej niz za komuny (2) Kelnerki z wielkim fochem, obrazone ze musza obslugiwac klientow, jedza za... AG Jedzenie smaczne, ale kelnerki tragedia!!! (1) Plusy: smaczne potrawy, dobry pomysł z jednorazowymi obrusami i kredkami dla... Magda "oBSŁUGA" przez małe "o" (1) Dziś postanowiliśmy odwiedzić Tapas Rybka. Niestety Kuchenne Rewolucje... Gosia Nie Polecam ze względu na obsługę! (1) Już 2 razy z rzędu nie dostałam zamawianego dania! musiałam się upominać i... Ania Zdecydowanie nie polecam (2) Wybraliśmy się na sobotni obiad niestety zachęceni popularnym programem.... Sąsiedzi Turyści (1) Przyjechaliśmy do Gdańska z południa Polski z nadzieją na obiad w nadmorskiej... Milena Gorzka prawda (1) Opinia na świeżo. Właśnie wróciliśmy z narzeczoną z obiadu, który za sprawą... wiertom Drogo ale smacznie (1) Dorsz na parze, dorsz w panierce pycha. ieczywo czosnkowe,frytki ziemniaki... Szakirka Coś strasznego... (6) Totalnie nie rozumiem, o co chodziło z tymi rewolucjami Magdy Gessler.... Julia Czarnowłosa kelnerka do wymiany!!!!!!! (4) Z reguły odwiedzam miejsca godne polecenia. Tapas Rybkę polecił mi kolega z... Gdański biznesmen Rozczarowanie!!!! (1) Kiepsko i jak na jakość to drogo. Dorsz w panierce smakował jak paluszki... nieznany Bardzo marnie (1) Wybrałam się z rodziną na sobotni obiad . Menu bardzo rozbudowane ,... Anna ochyda (3) W planach miałam dziś zjeść swiezą rybkę, niestety to co otrzymałam w tym... agata