niedoceniony (1) Uważam, że zespół jest niedoceniony i nie wykorzystano jeszcze jego... teatralna "Pinezkologia" naprawdę fajny teatr - bardzo nietypowy (1) Udaliśmy się na to przedstawienie z naszymi małymi dziećmi. Po kilku... Piotrek repertuar OK, ale ... (2) ... Panie z kasy skutecznie potrafią zrazić klienta. Obsługa Klienta... Marta
Dzikie Łabędzie - super (1) Super spektakl. Bajeczny, stroje aktorów doskonałe. Byłem z dwójką dzieci syn... Piotr Bajkownica (1) Wczoraj na WOSP znalazłem ofertę Teatru na ferie dla dzieci Bardzo fajny... Tata Jagody Ozenek (1) Pod pozorem nowoczesnosc zieje bieda.Wspolczuje.Nie rozgrzesza to nichlujstwa... Widz po co personalia do opini b w porządku (1) To miejsce, w którym spragnieni komfortu nie mają czego szukać - dość ciasno,... Michał ,,Kalejdoskop Form Muzycznych Sopot " (1) Piękne,wartościowe koncerty! Naprawdę warto było uczestniczyć w koncertach... maira PRUSZCZ GDAŃSKI CORAZ PIĘKNIEJSZY (3) Chciałabym się podzielić swoją opinią na temat Faktorii w Pruszczu Gdańskim.... JN rewelacja:) (2) Fantastyczna sprawa:) Rok temu było przecudownie, a w tym roku zapowiada się... Monia To trzeba zobaczyć i przeżyć! (1) Ani zdjęcia, ani reklama, ani żadne takie tam - inne środki perswazji, nie... Grażyna M. Tryptyk Rzymski na wokalizie Ave Maria (1) Bardzo dobry koncert. Mistrzowska interpretacja Tryptyku rzymskiego Jana... Ewa Sadecka Studio Buffo w internecie (1) Słyszeliście, że można oglądać teatr w internecie ? Tutaj są bilety, chyba... daromir78 Super (3) Miniatura to najlepszy trójmiejski teatr, szkoda że te pozostałe nie... Fanka Kiepsko (1) Byliśmy z dziećmi w tym teatrze kilkukrotnie- poziom przedstawień zawsze... Anka Uwielbiam ten teatr (2) Repertuar: OK. Wszystkie spektakle na wysokim poziomie, świetne aktorstwo i... Monika polecam jak najbardziej (1) wg. mnie to miejsce, które warto odwiedzać. miejsce konkurencyjne dla... antoni Żenada (1) Pomijam repertuar, bo to rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje. Jednak ze... Zofia Kalejdoskop... (1) Od 10 lat bywam na koncertach organizowanych przez Teatr Otwarty z... ja Możdżer (1) Świetne miejsce na letnie koncerty. Miałam przyjemność być na koncercie... Ania