Super !!!!!! (1) Wrażenie bardzo pozytywne,jestem zachwycona !!! Super Scena w samym centrum z... Ewka Dobra alternatywa (1) Chyba byłam w innym teatrze niż pan wypowiadający się wcześniej, bo mam... zadowolona Fotele dla krasnoludków (6) Drodzy Państwo, bilety w cenie 90zl zobowiązują do zapewnienia widzowi... Anna
Uwielbiam ten Teatr (1) Uwielbiam ten Teatr i nic na to nie poradzę ;) Iza Skandal (1) Wysoka cena za skandaliczne warunki. To nie dopuszczalne aby na spektaklu... niezadowolony Tak sobie (2) Chodzę a w zasadzie chodziłam regularnie z moimi dziećmi do Miniatury.... Marzena Okońska Warto odwiedzić (2) Zdecydowanie nie podzielam opinii przedmówców. Teatr nastawiony na... Agata Różowy Młynek (1) Bardzo fajny spektakl. na wyróżnienie zasługuje jak zwykle Pan Śledź, Pan... Maria świetna inicjatywa, ale (1) Pomysł, by w Centrum Kultury w Gdyni otworzyć scenę repertuarową bardzo sobie... widz godzina 17 (1) Niestety, nowe nie znaczy lepsze. Zobaczyłem, że tradycyjną godzinę... mirek teatr przyjazny (2) Miniatura to teatr przyjazny dziecku. Przedstawienia są barwne i... ambra propozycja (1) A może by tak ''Nasze Miasto'' wróciło na scenę,,,Arkadia'' lub ,,Godzina... baska kostiumy (1) duzy wybor polecam wszystkim basia basia teatr miejski w Gdynii bilety (4) Dwa tygodnie wcześniej zarezerwowaliśmy 4 bilety na spektakl 7.01.2012 i... zwykły widz z pomorza środkowego Alicja w krainie czarów (1) świetny spektakl,Alicja jak i w sumie cała reszta rewelacyjne role szczerze... b&o Super, polecam innym ! (1) Byliśmy z mężem na "Drapacze chmur" . Bardzo na czasie, bardzo trafiony. Mam... mężczyzna i kobieta naprawdę fajnie !!! (1) tylko pogoda może przeszkodzic!! Polecam ok ok spektakle, które oglądałem (2) Ostatnio widziałem dwa przedstawienia: "Piaf" i "Dzień Świra" co z wcześniej... Jarosław Mrozek, Prof. UG zgrzyt (2) Pojechałam z uczniami na spektakl " Czarnoksiężnik z Krainy Oz". Spektakl... ambra Nie wpuszczono nas na spektakl- mimo zakupionych biletów (2) "Ochroniarz" bardzo niesympatyczny, zamknięto drzwi na siłę nie wpuszczając... Maria