Spektakle (1) Spektakle w Teatrze Wybrzeże są bardzo dobrze reżyserowane, scenografia jest... Filip T Teatr Muzyczny Gdynia (1) Repertuar i same przedstawienia sa niesamowite. Szkoda tylko, że nie mogę... Greszq Za dużo osób!!! (1) Najbardziej denerwuje mnie tłum pracowników, gdy wchodzi się do tego miejsca.... mmm
Ratunku!!! Niewygodnie! (3) Wczoraj (30.04.2015) po raz pierwszy byłam w tym teatrze. Sztuka "Oresteja"... Ewurka SUPER (1) SUPER SUPER SUPER SUPER LUXUS JEST SUPER Dobry teatr (1) Repertuar bardzo urozmaicony, wielu dobrych, chcących aktorów. Jak na... Vista Refleksje po przedstawieniu dla dzieci (1) Przedstawienie interesujące tylko podejście Pani Luby do dzieci pozbawione... Małgorzata Nasz nowy Teatr Szekspirowski przyciąga mnie jak magnes (1) Przyciąga swą dobrą energią, którą czuje się już przekraczając jego progi. To... Ewa S. dyskryminacja (1) chciałam dzisiaj kupić bilety z promocji z dnia 5.02 po 20 złotych kazdy... ewa kompetencje bow (1) Mogę jedynie potwierdzić brak kompetencji i niefrasobliwość prawników "pionu"... wojtek-gdansk PRZEPIĘKNY! (6) Wystrój niebanalny, pomysłowy, kreatywny! Jestem zachwycona! A spektakl... Ela Nie polecam. (1) Kompletny brak widoczności sceny z balkonu! Zasłaniające barierki i słupy.... niezadowolony widz SZKODA, ŻE POWSTAŁ FUNKCJONALNY BUBEL... (1) ...Przedstawienia super, ciekawe jak będzie później, ale komfort korzystania... drx Anonim001 - opinia (3) Teatr robi wrażenie. Bardzo podoba mi się to, że zorganizowano miesiąc z... Anonim001 Skandal - Chłopi 25 października (1) To co dzisiaj się stało na przedstawieniu Chłopi to skandal i zarządzający... Niezadowolony widz BRAK WIDOCZNOŚCI Z MIEJSC NA BALKONIE! (1) Ten teatr nadaje się bardziej na przedstawienia Monty Pythona niż Szekspira.... katanga (....) (2) Witam z mojej inicjaywy aby nie isc na kolejne kino klasa 3 cia z gdyni... adam 5 stopni i Lalka (2) Spektakl zasługuje na najwyższą ocenę i oklaski na stojąco!!!! I tylko jeden,... Ewa POTWIERDZONA rezerwacja wcale nie oznacza, że dostaniesz zamówione bilety. (1) Niestety ciężko znaleźć słowa by opisać jak dwa razy z rzędu, czekając na... Katarzyna Ławecka Kocham Miniaturę (1) Wspaniały teatr, świetne spektakle, miła obsługa, utalentowani aktorzy -... Polecam, bo kocham