Kuma - opinia (1) Bardzo mi się podobało, polecam, wnętrze klimatyczne, sztuka ekstra. Kuma Ika - opinia (1) Beznadziejna organizacja w Sopocie ,bilety bez miejsc numerowanych , aby... Ika krzysztof - opinia (1) Od wielu lat korzystam latem z oferty programowej Faktorii Kultury, bo tak... krzysztof
Bart - opinia (1) Co mam pisać. Ja mieszkam nad nimi i od paru lat pokażą w całym sezonie... Bart Piotr - opinia (1) Bardzo mi się wszystko podoba i jestem bardzo zadowolony z propozycji Teatru... Piotr Kno na Szekspirowskim (2) Niewygodne krzesełka, zacinajacy się co chwilę film i ostatecznie wyłączony... Borys Hildegarda - opinia (1) Głęboka komuna. Do tych warunków to bilety po byku drogie. Hildegarda Dorota - opinia (1) Wspaniały teatr, duży wybór spektakli, dobra ekipa aktorów prowadzoną mocną... Dorota Dorota - opinia (1) Fantastyczna gra aktorów! Scena przepełniona emocjami, które zawłaszczają... Dorota Maria i Jan - opinia (1) 12 stycznia ,godz.19..spektakl: " Baba Chanel" Czegoś równie nieudanego... Maria i Jan Maria Długońska - opinia (1) Polskie rymowanki albo ceremonie Andrzeja Błażewicza. Przedstawienie... Maria Długońska Szymon - opinia (1) Polecam kto był ten wie polecam Szymon Tragiczne siedzenia (1) Byłam wczoraj na spektaklu „Pomoc domowa” - świetnie zagrane, doskonale się... Małgosia Nigdy więcej!!!!!!!!!!! (3) Ceny biletów - z kosmosu. Sala jak z lat 70-tych, siedzenia wąskie, twarde,... Ewa N. Mariola - opinia (1) Niewygodne, zniszczone siedzenia chyba z lat 70-80-tych, ciasno ustawione. W... Mariola Helena - opinia (1) Teatr w Oknie czasami zapomina odwołać swoje przedstawienia. Widzowie sie... Helena Polecam!!! (1) Ogromne brawa dla całego zespołu i realizatorów. Piękny spektakl!!!!! Widzowie z Gdańska Magda - opinia (1) Cudowne miejsca z niesamowicie utalentowanymi Artystami. Magda Brawo! (1) Świetny zespół.Im nawet kiepski reżyser by nie zaszkodził. Warunki lokalowe... Wist Kiepska widoczność z pierwszego rzędu na poziomie I (1) Wybrałam - jak mi się wydawało - bardzo dobre miejsca. Poziom I, rząd I. Po... Liczi