sierpien 2018.Notr Dame de Paris (1) Rezyseria dzwieku zla-za glosno.Na granicy bolu. Szkoda ze sidzienia na... Wojciech Skowronski Rozrywka dla inteligentnych (1) Spektakle Teatru Komedii Valldal to idealna propozycja na niebanalny wieczór... Piotr Teatr... (1) Sztuki dobre, czasami elementy muzyczne zbyt głośne, za dużo golizny - każdy... M@jka
2+ (1) Przemycanie do sztuk wątków politycznych - co samo w sobie nie jest złe - o... Anty Mazgaj Bilet na spektakl "Notre Dame de Paris" 10.02 godz.19.30 (1) Do sprzedania mam 1 bilet na spektakl "Notre Dame de Paris" 10.02... AnitA To jest jakiś skandal (1) To jest niedopuszczalne, żeby widzowie w czasie przerwy i w czasie spektaklu... Widz Tydzień kompromitacji a nie kulturalny (1) Zachęcony wieloma reklamami w tramwajach i na plakatach postanowiłem wybrać... Mars Dla dzieci (1) Wspaniałe teatry dla dzieci w wykonaniu rezydentów Teatru Na Plaży z grupy... Marek Widok na filar (koszmar!) (1) Generalnie komfort siedzenia niezbyt wysoki, ale to w końcu standardy epoki.... MW Niesympatyczna obsługa (1) Teatr i aktorzy są świetni, natomiast osoby z obsługi zajmujące się... dikta Rezerwacje telefoniczne (1) Korzystając z opcji oceny na trojmiasto.pl chciałbym BARDZO ale to BAAARDZO... W-e Szekspir 400 (1) Wyjątkowe wydarzenie. Świetna organizacja, czułam się zaopiekowana jak nigdy... Anka Survival szekspirowski (1) Niezłe sztuki, ładne wnętrza, atrakcyjny otwierany dach, ale teatr... Złośnica Tragiczna organizacja (1) Organizatorzy sprzedają biletu a nie przygotowują miejsc dla widzów. Po za... Gość wizyta w teatrze Wybrzeze to calkowie fiasko (1) Nasza dzisiejsza wizyta w teatrze Wybrzeze to calkowie fiasko. Jadac z... Jacek Gazda Super (1) Bardzo chętnie bywam, na koncertach głównie. Repertuar zawsze na poziomie,... Michał czarny kloc pośród kamienic z czerwonej cegły (1) nie wkomponował się niestety i nie pasuje zupełnie. Ten kto zaakceptował... studentka ASP Wybrałeś skrajną ocenę, prosimy o jej pisemne uzasadnienie. (1) 1. otwierany dach przy bardzo ruchliwej ulicy - bez sensu! słychać tramwaje... piotr Dobry repertuar, tragiczne warunki (1) Bardzo atrakcyjny repertuar, szczerze ucieszona chciałam być częstym gościem.... Gdańszczanka Jak obejrzeć spektakl skoro nie widać sceny? (1) Byłam dzisiaj oglądać Teatr wraz z przewodnikiem. Jestem załamana... joanna