wielka pomyłka (2) Ostatnio wybrałam się z 10 i 5 letnim dzieckiem na Kamienicę.Spektakl ambitny... mama jest Moc (1) Polecam spektakle dla widzów starszych np. Kamienica czy Fahrenheit ambitne,... Karolina Miniatura Super ! (1) Świetny teatr dla Dzieci Polecam !!!!! Patrycja
Zrządzenie losu (1) Dzięki interesującej znajomości, mam kontakt z Miejskim Teatrem Miniatura.... artycha Chapeau bas! (1) Sympatyczny, leciwy, przez bardzo wielu darzony sentymentem bastion kultury.... Belfer świetny Teatr! (1) świetna lokalizacja, miejsce szczególnie wyróżnione dla dzieci, przemiła... Mamaa :) (1) Jestem zadowolona za kazdym razem gdy odwiedzam Miniature choć mogli by grać... Kaja 6! (1) Bardzo fajna obsługa i cudowne spektakle :) Magda super polecam (1) Ostatnio wybrałam się z dzieckiem do teatru Miniatura i bardzo nam się... widz :) (1) Bardzo miła atmosfera Michalina Świetnie (1) Świetnie Artur Duży błąd (1) W piątkowym Ratuszu podano, że w niedzielę 22.09.2013r. będzie można zwiedzać... Ania Krółewna śnieżka (1) Strona z repertuarem powinna być zmieniona , 02.06.2013 spektakl jest... Zawiedzina polecam (1) polecam jeżeli chcesz poznać kunszt od podszewki, nauczyć się siebie i... Artur Teatr Wybrzeża (1) Bardzo wysoki poziom aktorów oraz przedstawień.Od kilku miesięcy próbuję... Ania K Brawo ! (1) Byliśmy z żoną na kabarecie Ani Mru Mru, na Bałtroczyku, a ostatnio na... konserwatysta przydałby się remont (1) Powiem tak, idąc do teatru człowiek oczekuje komfortu, w tym teatrze zupełnie... Ewelina Fajny Teatr (1) Byłam w Teatrze Kontakt na Ani Mru Mru, chłopaki jak zwykle dali czadu.... Zuza warte polecenia (1) Wreszcie miejsce również dla młodych odbiorców! Możemy liczyć na ciekawe... malwina Warszawskie spektakle w Gdańsku (1) Nareszcie mogę zobaczyć te "niedostępne" spektakle w moim mieście bez... Klaudia