Maria i Jan - opinia (1) 12 stycznia ,godz.19..spektakl: " Baba Chanel" Czegoś równie nieudanego... Maria i Jan Maria Długońska - opinia (1) Polskie rymowanki albo ceremonie Andrzeja Błażewicza. Przedstawienie... Maria Długońska
Szymon - opinia (1) Polecam kto był ten wie polecam Szymon
Tragiczne siedzenia (1) Byłam wczoraj na spektaklu „Pomoc domowa” - świetnie zagrane, doskonale się... Małgosia Nigdy więcej!!!!!!!!!!! (3) Ceny biletów - z kosmosu. Sala jak z lat 70-tych, siedzenia wąskie, twarde,... Ewa N. Mariola - opinia (1) Niewygodne, zniszczone siedzenia chyba z lat 70-80-tych, ciasno ustawione. W... Mariola Helena - opinia (1) Teatr w Oknie czasami zapomina odwołać swoje przedstawienia. Widzowie sie... Helena Polecam!!! (1) Ogromne brawa dla całego zespołu i realizatorów. Piękny spektakl!!!!! Widzowie z Gdańska Kno na Szekspirowskim (1) Niewygodne krzesełka, zacinajacy się co chwilę film i ostatecznie wyłączony... Borys Magda - opinia (1) Cudowne miejsca z niesamowicie utalentowanymi Artystami. Magda Brawo! (1) Świetny zespół.Im nawet kiepski reżyser by nie zaszkodził. Warunki lokalowe... Wist Kiepska widoczność z pierwszego rzędu na poziomie I (1) Wybrałam - jak mi się wydawało - bardzo dobre miejsca. Poziom I, rząd I. Po... Liczi sierpien 2018.Notr Dame de Paris (1) Rezyseria dzwieku zla-za glosno.Na granicy bolu. Szkoda ze sidzienia na... Wojciech Skowronski Rozrywka dla inteligentnych (1) Spektakle Teatru Komedii Valldal to idealna propozycja na niebanalny wieczór... Piotr Teatr... (1) Sztuki dobre, czasami elementy muzyczne zbyt głośne, za dużo golizny - każdy... M@jka 2+ (1) Przemycanie do sztuk wątków politycznych - co samo w sobie nie jest złe - o... Anty Mazgaj Bilet na spektakl "Notre Dame de Paris" 10.02 godz.19.30 (1) Do sprzedania mam 1 bilet na spektakl "Notre Dame de Paris" 10.02... AnitA To jest jakiś skandal (1) To jest niedopuszczalne, żeby widzowie w czasie przerwy i w czasie spektaklu... Widz Tydzień kompromitacji a nie kulturalny (1) Zachęcony wieloma reklamami w tramwajach i na plakatach postanowiłem wybrać... Mars Dla dzieci (1) Wspaniałe teatry dla dzieci w wykonaniu rezydentów Teatru Na Plaży z grupy... Marek
1 z 7 »