obrusy!! (2) nie rozumiem dlaczego w takiej restauracji zamiast obrusów leżą na stołach... Mariusz Totalna porażka (4) Raczej z żoną nie jesteśmy wybredni, ale to co nas spotkało w tej restauracji... Zniesmaczony klient Tivoli w Sopocie - tylko dla cierpliwych (1) Obsluga beznadziejna. Kelner zdaje sie byc nieobecny i rozproszony, jego... Kaska
Wolno ale warto (1) Bylismy pierwszy raz na rodzinnym obiedzie, przy okazji spędzania urlopu w... S.k. Modrach NIE POLECAM (1) Wybrałam się dzisiaj z partnerem na romantyczny obiad... Po wejściu na salę... Insomnia nie polecam nikomu! (1) wyjście do tej restauracji planowałam od dawna, aż w końcu znalazł sie... nc Wyśmienite dania (1) Byliśmy z żoną pierwszy raz. Wcześniej jadalismy w WH w Sopocie, ale jakoś... Bartosz Jakubczyk Zdecydowanie nie włoska (1) Kilkakrotnie wybierałem się do tej restauracji, głównie kuszony wystrojem... B grupon (1) Skorzystaliśmy z oferty Groupon. Bardzo dobre jedzenie, ładnie podane, miła... Ola nie można wykorzystać grouponu! (1) W związku z niemożnością (3krotną) realizacji gruponu odstapiłem od umowy.... mikewazowski atmosferę tworzą ludzie, szkoda że nie tu! (1) Przestrzegam wszystkich przed planowaniem miłej, a nie daj Boże romantycznej... ztrojmiasta LEKCEWAZENIE I BEZCZELNOSC ! (1) ODRADZAM, odradzam ten lokal. Powodem jest jak w tytule. Klient to INTRUZ !... wojciech pohl Tragedia (1) Razem z narzeczoną wybralismy sie na kolacje wykupiona na grouponie i... greg POZYTYWNE ZASKOCZENIE (1) Biznesowe spotkanie ,kelner poleca krewetki w sosie balsamicznym,ze świeżym... Sławomir-Gdańsk Tragedia - uwaga !!! Na tak zwaną kolacje z Grupona (1) Witam, chciałbym ostrzec wszystkich którzy chcą się tam wybrać. Wykupiłem... Seba Zimno i bez klimatu (1) Byłem dziś na kolacji z żoną. Nie dokładam się do ocen dotyczących ceny, bo... MM TRAGEDIA (1) Witam, chcialabym sie odniesc do mojeje piatkowej wizyty w owej restauracji.... marta Po tej klasy restauracji NIE SPODZIEWALEM SIE TAK SZYBKIEGO ROZWOLNIENIA!!!! (1) Lubimy wloskie jedzenie lokal jest swietnie polozony postanowilismy... Gdanszczanin Polecam (1) Miła atmosfera,stylowe wnętrze budzące zachwyt prosta karta ,ale dania... Gość BG - opinia (1) Zupełnie nie rozumiem ocen i zachwytów poniżej. Mieszkam w Trójmieście, ale... BG