Serdecznie polecam! (1) Oddałem niedziałającego laptopa po nieudanej próbie naprawienia go u innych... Maciek Serwis wart polecenia (1) Powtórne odwiedziny (z innym sprzętem) i tak samo załatwiony temat: szybko,... Squirrel-lka Szczerze polecam !!! (1) Oddałem do naprawy HP dv-7 po poprzedniej problematycznej naprawie w innym... Grzegorz
Bardzo polecam! (1) Oddałam laptopa z uszkodzonymi zawiasami i wyrwanym gniazdem zasilania. W... Kim Doma TM - Serwis - bardzo miłe zaskoczenie (1) Oddałem do serwisu laptopa, który miał problem z grafiką (kolorowe poziome... Rockstone P-O-L-E-C-A-M ! (1) Servis naprawdę godny polecenia. Sprawnie, szybko, profesjonalnie. Nie... Iwa TM serwis - najbardziej profesjonalny i najszybciej dzialajacy serwis laptopow byc moze w calym Trojmiescie (1) Oddalam do serwisu calkiem rozwalony laptop HP pavilion dv7, caly czas sie... Agnes WIELKIE POZYTYWNE ZASKOCZENIE (1) Nigdy wcześniej nie potrzebowałem korzystać z serwisu laptopów. Sprzęt, gdy... Ramox Nie sądziłam że to takie proste, oddać, odebrać i mieć z głowy (1) Mam laptopa sony, części kosztowne i trudno dostępne, tak mi mówili w moim... Michalina Polecam (1) Widać, że znają sie na rzeczy. Laptopa dostałem z powrotem w takim stanie w... Mati Gorąco polecam !!! (1) Przystępna cena, krótki czas oczekiwania, wysoka jakość obsługi :) Borsuk Polecam! (1) Szybko i profesjonalnie. Laptop po wymianie gniazda zasilania, a także... Ania Pierwszy serwis, który lubię! (1) Do tej pory wg mnie jedyny serwis, który pamięta o kilku prostych zasadach:... wit 100% zadowolenia. (1) Zdecydowanie polecam. Bardzo dobre podejście do klienta, prawidłowe... Piotr POLECAM! (1) Super serwis! Profesjonalna i miła obsługa. Bardzo szybko naprawili mojego... Łukasz Polecam, ten sklepik (1) Zakupiłam 2 laptopy jeden grudzień 2014 i kolejny w tym roku. Nie zawiodłam... marzena W. Najlepszy serwis w Trójmieście! (1) Sprawnie, profesjonalnie - nic dodać, nic ująć. Z pewnością wrócę do... Krzysztof Polecam, naprawiłem taniej (1) Tak w skrócie nie będę się rozpisywał. Stary laptop iBM T60, naprawili mi w 2... Waldemar Połoński Polecam! (1) Bardzo sympatyczna a co najważniejsze profesjonalna obsługa. Bardzo szybki... Wiesław Polecam (1) mam monitor starszej generacji iiyama 19 cali kiedyś bardzo drogi. Przestał... Adam S.