Mistrzowie w swoim fachu :) (1) Po prostu mistrzostwo:) jestem zachwycona obsługą w tym serwisie. Robią... Ewa Polecam TM, nowa klientka. (1) Zleciłam naprawę laptopa, jestem zadowolona. Początkowo byłam w dwóch innych... Magda Rewelacja (1) Laptop z szeregiem uszkodzeń mechanicznych z martwych powstał. Biorąc pod... Joanna Jurak
Rewelacja (1) Laptop z szeregiem uszkodzeń mechanicznych z martwych powstał. Biorąc pod... Joanna Jurak Rewelacja (1) Laptop z szeregiem uszkodzeń mechanicznych z martwych powstał. Biorąc pod... Joanna Jurak Rewelacja (1) Laptop z szeregiem uszkodzeń mechanicznych z martwych powstał. Biorąc pod... Joanna Jurak TM serwis - strzał w 10-kę (1) Byłem dałem do naprawy i bomba! Byłem i dałem do naprawy trzy laptopy każdy... Adam Drożd.......... Polecam (1) Polecam palka666 BARDZO ZADOWOLONY KLIENT (1) Jeśli ktoś potrzebuje dokładnego i rzetelnego specjalisty to z czystym... Aga Wojtek-naprawa pogwarancyjna (1) Solidnie,szybko,profesjonalnie,milą obsługa ,tanio ,pełne zadowolenie polecam... Wojtek TM-Serwis wyśmienite miejsce (4) To moja kolejna wizyta w TM, kupowałam 2 laptopy w tym miejscu ponad rok... JUSTYNA Gorąco polecam (1) Z satysfakcą mogę polecić serwis , wysoka kultura obsługi klienta , fachowość... Darek marudny klient Polecam (1) Mój laptop został szybko i skutecznie naprawiony. Cena usługi była naprawdę... Mel polecam usługi TM-servis (1) serdecznie polecam usługi serwisu - korzystam już po raz kolejny z fachowej... Natalia anonm. - opinia (1) Fachowa obsługa, nie było problemu nie do rozwiązania, ceny usług nie są... anonm. SUPER MIEJSCE! (1) Zleciłem naprawę sprzętu już parę razy za każdym razem byłem bardzo... eld54 Jolanta - opinia (1) Profesjonalizm w każdym calu, widoczne zamiłowanie do wykonywanej pracy,... Jolanta SUPER SERWIS (1) Jeżeli chodzi o jakość usług i podejście do klijenta to poprostu w 100%... SEBI Naprawa zasilacza (1) Serwis naprawił mi zasilacz komputerowy od ręki za niewygórowane pieniądze.... m Ania - opinia (1) Zepsuła mi się bateria w notebooku. Bez problemowa wymiana, miła obsługa,... Ania