Gabriel - ocena (1) Brak kontaktu z serwisem oraz traktowanie klienta z lekceważeniem. Przy... Gabriel Zet - opinia (2) Fachowość, rzetelność, życzliwość i cierpliwość (zamiast oschłych pouczeń).... Zet Wioleta - opinia (2) To był nasz czwarty zakup sprzętu komputerowego w tym miejscu. Kolejny,... Wioleta
Jestem zaskoczony profesjonalizmem z serwisu (2) Niby nic specjalnego złożenie komputera , ale po powrocie do domu gdy... Leon Kompleksowa pomoc. (1) Zgłosiłam się do serwisu od razu po 'uśmierceniu' mojego laptopa. Dość szybka... Alicja Lorecka Odzyskanie danych + naprawa głośników. (1) Odzyskanie danych z dysku oraz naprawa głośników została wykonana wedle... Katarzyna Zaufany serwis (1) Według mnie najbardziej zaufany serwis w Gdańsku Serwisanci z ogromnym... Paweł Kaczmarczyk Natychmiastowa profesjonalna pomoc. (1) Serwis na prawdę wart uwagi i zaufania. Potrzebowałem pilnej pomocy w związku... Paweł Trójmiasto Ekspresowa diagnoza z naprawą (1) Serwis uratował mnie przed ogromnym problemem podczas pobytu w Trójmieście.... Łukasz Pełen profesjonalizm. (1) Szybka i skuteczna naprawa laptopa. Serwis po kilku godzinach wysłał maila z... Michał Polecam (1) Polecam to miejsce, oddałam laptopa na naprawę po zalaniu 31.08.2017 został... Hanna Trybulska Fachowo i z podejściem. (1) Serdecznie polecam! Komputer przyniosłem do serwisu po nieudanych próbach w... Patryk Polecam!!! (1) Naprawa bez problemow, szybko i profesjonalnie Sebastian Polecam! (1) Polecam, naprawiałem komputer dwa miesiące temu, działa prawidłowo, termin... Jerzyk Nie polecam, chyba, że chcesz stracić czas (3) Podjechałem do serwisu, aby przeinstalować Windowsa i Linuxa na jednej... Mike Pełna profeska, zarówno przy serwisie jak i sprzedaży!!1! (1) Szczerze polecam KAŻDEMU! Pierwsza wizyta, związana z zakupem sprzętu jak... Patryk Nie polecam (2) Oddałem sprzęt do naprawy, który przeleżał trzy tygodnie beż żadnej... Wiechura Polecam serdecznie, naprawa bez problemów. (1) Polecam serdecznie, naprawa mojego laptopa samsung przebiegła bez problemów a... Michał Demolka? Ależ proszę! (2) Nie dość, że Pan spędził z 5 h na gmeraniu w TV to zarysował i ubrudził mi... Godne POŻAŁOWANIA a nie poleceni P O L E C A M ! ! ! (1) Serwis naprawdę godny polecenia. System wgrany wszystko śmiga jak torpeda :)... Damian