W sumie to nie wiem, ale raczej polecam, TAK, polecam. (1) W sumie to nie wiem czy być zadowolonym ale raczej TAK. Mój laptop HP ZD8000,... Krzysztof Super! Dzięki! (1) Dziękuję! Rozwalił mi się laptop, został ekspresowo naprawiony przez pana... Aga_agee Piotr-Niemcy (1) SUPER Serwis,JEDYNY w swoim rodzaju! Uczciwosc,konkretnosc,krotkie... Piotr-Gdansk-Niemcy
Dorota - opinia (1) Serwis wybrałam ze względu na pozytywne komentarze i nie zawiodłam się.... Dorota Inny standard (1) indywidualne podejście do klienta i jego oczekiwań, staranność, wysoka... Sławomir Super serwis... (1) Jestem bardzo zadowolona z serwisu jak i z obsługi. Szkoda że jest tylko... Natalia N aprawa złącza ładowania (1) Obsługa/czas realizacji/koszt jak najbardziej ok, jeżeli zajdzie potrzeba... Minesr33 serwis I klasa (1) Swietny serwis! Zasilacz do laptopa naprawiony w doslownie 10minut, z... pawel Serwis godny polecenia (1) Miesiąc temu kupiłem w tym serwisie używanego laptopa. Sprzęt rewelacyjny w... Mariusz Nie sądziłem że są jeszcze tacy ludzie (1) Dziękuję losowi że mogłem dokonać transakcji z TYM CZŁOWIEKIEM !! Gdyby... Marcin Kozera opinia (1) Sxybko sprawnie nie za drogo kontakt bardxo dobry witoslaw Polecam (1) Wszystko przebiegło sprawnie szybko i w przystępnej cenie bardzo polecam... Andrzej Polecam (1) Serwis godny polecenia. Obsługa jest miła, oferowane usługi solidne i tanie.... Rafał Naprawdę godne polecenia (1) Polecam bardzo serdecznie ten serwis! trafiłam tam z polecenia i również... Ania Pelna profeska (1) Polecony przez właściciela tablet działa znakomicie. Jeśli chodzi o naprawę... Iwona Naprawa laptopa (1) Jestem zadowolona z naprawy.Została wykonana terminowo a laptop działa bez... GP POLECAM (1) Pracownicy zakładu to profesjonaliści, chętnie doradzają, cierpliwie... Alina Opinia (1) Serwis godny polecenia. Szybko, tanio i sprawni. Polecam Julka Magda - opinia (1) Jestem zadowolona z obsługi TM- serwis. Na naprawiony sprzętu nie czekałam... Magda Serdecznie polecam (1) Naprawa laptopa odbyła się bez żadnych problemów, wszystko szybko,... Mieszkaniec Gdańska