PROFESJONALIZM (1) Profesjonalny serwis, miła i rzetelna obsługa. Usterkę zlokalizowano,... Bogdan zadowolony klient (1) bardzo miła i fachowa obsługa.Pomimo wygaśnięcia gwarancji szybka... zadowolony TM Serwis (1) Kupiłem u nich przechodzonego laptopa z przeznaczeniem do internetu. Po dwóch... gazol2@wp.pl
Zdecydowanie polecam (2) Zdecydowanie polecam Tm-Serwis, jest to najlepszy serwis komputerowy z jakim... Qba Najlepszy serwis i sklep w Trójmieście! (1) Najlepszy serwis i sklep z jakiego korzystałam do tej pory. Trafiłam, gdy... Anna W. Rewelacja! (1) Wczoraj tj. 02.10.2014 zaniosłem swojego laptopa do TM-Serwis. Komputer... Przemysław R Perfekcja! (1) Nie ma lepszego serwisu/sklepu w trójmieście! podejście do klienta naprawdę... Robson Polecam! (1) Profesjonalny serwis, miła i rzetelna obsługa. Błyskawiczne rozwiązanie... Aga s Polecam (1) Bardzo szybka i skuteczna naprawa, dziekuję! Zdecydowanie polecam :) Małgorzata Szczerze polecam! (1) Po raz kolejny nie zawiodłam się na tym serwisie. Zdecydowanie uczciwie i... Ola tm - serwis (1) Super ,wszystko profesjonalnie. Polecam kazdemu. Mateusz Super (1) Trafiłem tu czytając opinie innych. Zamówiłem nowy komputer stacjonarny do... Marek Boscy panowie!:-) (1) Miałam pracę 60 stron w formie papierowej i zeskanowaną w pdf.Potrzebowałam... Justyna polecam (1) ja jestem bardzo zadowolona. xyz Problem z zasilaczem - rozwiązany od ręki! (1) Zasilacz od laptopa przestał ładować. Początkowo myślałem, ze problem z... Tomek Zadowolony w 100% (1) Wielki pozytyw ! Jest to znakomity, uczciwy i rzetelny serwis. Wykonują swoją... Piotr Tm-serwis (1) Szczerze polecam,Pan kompetentny,rzeczowy i solidny,no i w przystępnych... krzysztof Ania - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi punktu serwisowego TM-Serwis. Pan Tadeusz... Ania PROFESJONALIZM (1) Od dłuższego czasu korzystam z oferty Tm-Serwis zarówno prywatnie jak i na... Szymon w najwyższym stopniu godni polecenia (1) Tak pracują ludzie, którzy są profesjonalistami na najwyższym poziomie,... Margarita de los Walczos