DO WSZYSTKICH CHŁOPAKÓW (13) MAM DLA WAS PEWNĄ HISTORIĘ, OCENCIE CO BYSCIE ZROBILII NA MIEJSCU CHLOPAKA... szczurzyca Spotkanie Grupy Buliego :) (17) Spotkanie zgodnie z propozycja Magdy: KLUB MECHANIK DS4 PG UL. DO STUDZIENKI... buli Nowy Wątek (Buli) (1) Może być ta niedziela. Co wy na to??? King Kong
Studentka wynajmie pokój!!! (1) W imieniu Koleżanki ogłaszam;-) Wynajmę mieszkanie/pokój najlepiej w... Leszek® mow do mnie... jeszcze (7) Gdy go poznawalam bylam taka szczesliwa, zasypywana czuloscia i... dovena Uwaga złodzieje-skradziono wózek dziecięcy (1) Witam 3 lutego ok. 13 włamano się do zabudowy korytarza i skradziono wózek... Mariola Czy warto odgrzewać starą miłość? (10) jestem zakochany od kilku lat zakochany..... tylk to było tak dawno, że nie... Kuba pamiętacie K-Pax'a i kosza, a raczej kontener? :))) (6) Słuchajcie, przed świętami pisałam o dziwnym facecie, o koszu (a raczej całym... malutka25 Jak poderwać babke w sklepie ? (10) Kto ma patent na podryw babki w sklepie ? Tadek Gdzie rodzić w Gdyni ? (3) Czy ktoś ma jakieś opinie na temat szpitali w Redłowie i w Gdyni na... Anna CO ja mam zrobić?? (16) Co ZROBIĆ , GDY CHCE SIĘ ZNALEŹĆ BRATNIĄ DUSZĘ, KTÓREJ MOZESZ POWIEDZIEC... szczurzyca PORÓD (68) Mam pytanie do kobiet, no chyba że któyś z mężczyzn ma takowe informacje,... Pati to zadziwiające! (10) Cześć:) Zaglądam tu od niedawna, czasami komuś odpiszę (chociaż jeszcze nikt... alexia MEKTOS potrzebuję kontaktu !!!!!!!!!!!! (6) Mektos znam cię z tego właśnie forum, a w sumie z Twoich wypowiedzi :) W... ahawa Filozofia UG (5) trudno sie dostac ? trudno sie utrzymac ? - studiuje na trzecim roku PG i... eraserhead Jak można sprawić by chłopak się mną zainteresował ??? (8) Podoba mi się pewien chłopak. Chciałabym z nim chodzić ale przynajmiej się z... ahawa Dziewczyna potrzebna!!!! (16) POSZUKUJE NIEGŁUPIEJ NIEBIESKOOKIEJ BLONDYNKI KTÓRA (JAK SKOŃCZE STUDIA)... Michoo Wszyscy mezczyzni sa idealni... (3) ...tylko niektorzy inaczej stera moda na zycie wieczne??? (5) czy jesli jutro, albo gozej, juz dzis wieczorem spadnie mi na glowe oklepana... mimi Kiedy sesja ?? (3) Mam pytanie ..czy wiecie kiedy zaczyna sie poprawkowa sesja egzaminacyjna na... mala