Tutti Santi

Pizzerie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 211

Ewa - ocena (1) Do Tutti Santi przychodziliśmy regularnie z rodziną, dziś był ostatnim razem.... Ewa eMKa - ocena (1) Pizza genialna: dbałość o składniki, pieczołowitość w przygotowaniu,... eMKa Żarłok - ocena (1) The Best. Po prostu najlepsza Żarłok
Darco - ocena (1) Jedna z najlepszych pizzeri w trojmiescie. Serdecznie polecam Darco Anna W - ocena (1) Najlepsza pizza w Trójmieście. Anna W Wojtek - ocena (1) od samego początku powstaniaTutti Santi przyjeżdżamy na wysmiennita pizzę... Wojtek Żuraw - opinia (1) Moja ulubiona puzza w gdańsku. Nie jest typu neapolitańskiego, mq kruche... Żuraw G - opinia (1) Wspaniała!!! Miła obsługa i bardzo dobra włoska pizza, cała rodzina lubi tam... G Kama - opinia (1) Bardzo smaczne jedzonko , tak smacznej pizzy nigdzie nie jadłam... Kama Kama - opinia (1) Bardzo smaczne jedzonko , tak smacznej pizzy nigdzie nie jadłam... Kama Ania - opinia (1) Pyszna pizza :-) byłam kilka razy i za każdym razem było pysznie :-) Ania Tamara - opinia (1) Bardzo sympatyczne i pyszne miejsce. Polecam Tamara Grzegorz - opinia (1) Zamówiliśmy pizzę i spaghetti. Pizza doskonała, ciasto lekko chrupiące, nie... Grzegorz Karolina - opinia (1) Jedzenie pyszne. Jednak pomieszczenie jest okropne. Otwarta przestrzeń i tak... Karolina tom - opinia (1) pizza pyszna, obsługa miła, niesamowicie pyszna pizza, moim zdaniem sztos w... tom Zdzisław - opinia (1) Nie do końca rozumiem pozycje w tym rankingu tej pizzerii. Nie przypominam... Zdzisław :) - opinia (1) Obsługa zbyt nachalna, gdy usiadłem samemu z Partnerem to jakby wielkie... :) Marta - opinia (1) Najpelsza pizza na świecie podawana w pięknym miejscu. Marta Violetta - opinia (1) Jeśli ktoś chce poznać prawdziwe włoskie smaki, to tylko w Tutti Santi. Byłam... Violetta Aga - opinia (1) To moja ulubiona pizzeria. Zawsze świeże i pyszne produkty. Aga