Adrian - ocena (1) Polecam , fachowo, solidnie i rzetelnie Rower po gruntownym serwisie Adrian Pawel - opinia (1) Serwis, do którego zaglądam z każdym ze swoich rowerów. Włącznie z rodzinnym... Pawel Michał - opinia (1) Najlepszy w 3city Michał
Tomek - opinia (1) Świetne podejście i chęć pomocy, ceny rozsądne, duży wybór rowerów i akcesoriów. Tomek Enedue - opinia (1) Świetna obsługa. Enedue Aleksandra F - opinia (1) super chłopaki,mega obsługa,dokladni służą pomocą dla laika,.To jest mój serwis Aleksandra F Aleksandra - opinia (1) Serwis na świetnym poziomie. Dwa razy trafiłam tam w sytuacji kryzysowej i... Aleksandra Przemek - opinia (1) Bardzo dobry serwis, chłopaki znają się na rzeczy. Ceny w sklepie za części... Przemek koło - opinia (1) Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze służą dobrą radą i świetnie naprawiają sprzęt. koło PAKO - opinia (1) Najlepszy sklep rowerowy jaki znalazłem w Trójmieście. Dodatkowo jestem pod... PAKO gzeho! - opinia (1) polecam! fachowe doradztwo, przystępne ceny, sprawna i miła obsługa. gzeho! Paweł Orunia Górna. - opinia (1) Korzystam od lat z serwisu i zawsze chętnie wracam. Paweł Orunia Górna. Jarek - opinia (1) Bardzo pomocna obsługa, pomocni panowie przy doborze roweru oraz akcesoriów.... Jarek Greg - opinia (1) Robiłem przegląd generalny, polecam ten serwis! Greg Tomek - opinia (1) Od kilku lat serwisuję tutaj rower. Polecam. Tomek ZZZ - opinia (1) Bardzo dobre ceny serwisu i obsługa, która stara się rozwiązać problem, a nie... ZZZ Artur - opinia (1) Sklep godny polecenia. Profesjonalny serwis. Artur OdLat - opinia (2) Korzystam od lat i jako stały klient nigdy nie było okazji do rozczarowań.... OdLat MarcoP - opinia (1) Pełen profesjonalizm i super pomoc w doborze rowerów. MarcoP Łukasz z Elbląga - opinia (1) Przyjeżdżam do tego serwisu z Elbląga, nigdy nie było dla nich problemu nie... Łukasz z Elbląga