Lidia K. - opinia (1) Robiłam w tym miejscu imprezę pracowniczą i szczerze polecam, zarówno... Lidia K. Słabizna ! (1) Obchodzilismy chrzciny wygląd restauracji ok ale cała reszta to totalna... karol - opinia (1) Komunia syna która się odbyła w tej restauracjce, bardzo udana. Gościom...
Polecam! (1) Organizowaliśmy tu chrzciny naszej córki. Wszystko było bardzo dobrze... Bartosz Polecam (1) Jedzenie bardzo smaczne. Domowe. Co ważne świeżo przyrządzone,nie... Anna Szczerze odradzam (2) Współorganizowałam tam chrzciny dla 27 osób dorosłych i 4 dzieci. To co nas... Ewa dot.stypy 11,Xbr (2) 11 pażdziernika 2017 r.odbyła się stypa po śmierci mojego Brata,moje wrażenia... ewa Fajne miejsce na chrzciny (1) Organizowalam chrzciny córki.Miłe zaskoczenie,bo potrawy były naprawdę... Kalume Szczerze polecam! (2) Skorzystaliśmy wczoraj z możliwości wyprawienia chrzcin, jesteśmy bardzo... Paulina i Janek Super (1) Polecam. Jedzenie bardzo dobre. Obsluga miła. Czysto i klimatycznie:) Zahir Skorzystałam z usług, pierwszy raz, (1) jedzenie było bardzo dobre, piękny wystrój, ale pojawił się pewien zgrzyt.... Aga Cud miód i orzeszki (1) Jestem wegetarianinem wiec podchodze do takich restauracyjek z dystansem bo z... Lukasz Skusiły Nas opinie klientów ale....nie (1) Nie stety nie co prawda lokal jest przyjemny nie drogi ale dania to pomyłka... Anka Fajne miejsce (1) Bardzo fajne miejsce na kolację z ukochaną, albo żeby dobrze zjeść ze... Gdańszczanin BARDZO SMACZNIE, CZYSTO I ZDROWO ... (1) Jadamy tam od lat i ciągle trzymają standard, i ciągle są życzliwi, nie tylko... Rodzinka Świąteczny Catering (2) Restauracja urządziła mi w domu przyjęcie wigilijne...bardzo profesjonalne... Kasia Polecam! (1) Nie bardzo rozumiem malkontentów marudzących na wszystko. Obsługa jest ok,... Kalle Świetne miejsce (1) Obsługa bez zarzutu, menu gustowne a jego zawartość - absolutnie... Mum Obiad "U Babuni" (1) Witam Chciałbym podzielić się wrażeniami z wizyty w RESTAURACYJCE "U Babuni"... Darek Smaczne domowe jedzenie, ale (1) ...na potrawy dla 4 osób czekaliśmy ok 50 minut. Rozumiem wszystko, ale... Molly