U Przyjaciół

Restauracje

Sopot, Polna 55

...nic specjalnego... (1) ... sympatyczne miejsce, ale niestety bez rewelacji... pospolite menu, długi... B.U. nigdy więcej (2) Wizyty w restauracji u przyjaciół zdecydowanie nie polecam. Pani z obsługi... Loczek Prawie robi wielką różnicę... (4) Odwiedziłem testaurację "U Przyjaciół" jeden raz i z pewnością była to moja... stały klient restauracji (p.s. d
Polecam każdemu (1) To nasza kolejna wizyta w tym lokalu i mam nadzieje, że nie ostatnia. Duży... Irena Zawadzka z rodziną zmiany na lepsze (1) bywam w tym lokalu regularnie i musze powiedziec ze widze w nim zmiany na... Jan T.Stanisławski Ja tam jeszcze wróce! (1) Byłem w tej restauracji kilkakrotnie i zawsze wychodziłem najedzony i... Roger polecam (1) calkiem fajne miejsce. bardzo dobre jedzenie, ceny rozsadne, a obsluga mila.... Maciej Przyjaciele łączcie się (2) Spotykam się w restauracji "U przyjaciół" zazwyczaj ze znajomymi. Bardzo... Jolka Polecam (1) Polecam :) Rodzinnie i smacznie (1) Przyjemne miejsce na rodzinny obiad bądź spotkanie w gronie przyjaciół.... er dobre jedzenie, fajny klimat, rodzinna atmosfera (1) dobre jedzenie, fajny rodzinny klimat, miła obsługa, polecam zupe krem z... Tosiaaa Polecam serdecznie (1) Moim zdaniem rewelacja! Pyszne, domowe i świeżutkie jedzenie, bardzo miła... Heniek ŚWIETNY LOKAL, WYŚMIENITE JEDZENIE (1) Przepyszne potrawy w przemiłej domowej atmosferze. Przy kominku i... be.gr Bardzo fajnie (1) Malutka, ale bardzo przyjemna restauracyjka. W środku niezbyt wiele miejsca,... Paweł A ja się nie zgadzam!!! (1) Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami! Co prawda siedzieliśmy w ogródku więc... zadowolona Zgrillować kucharza (1) Lokal sprawia kuszące wrażenie z zewnątrz, więc postanowiłem tam wejść, a nuż... www.poszukiwaczesmaku.pl Katastrofa!!!!!!! (1) Szanowni Panstwo! Wymarzylismy sobie kilka cudownych dni w... dorota