U Przyjaciół

Restauracje

Sopot, Polna 55

Julita - opinia (1) Polecam! Wspaniale potrawy, profesjonalna obsluga Przyjec, mila, grzeczna... Julita Eda - opinia (1) Super jedzenie ale przede wszystkim obsługa, bardzo miły i pomocny kelner. Eda Bardzo długi czas oczekiwania na zamówione jedzenie (1) Byłem tutaj pierwszy raz, ale niestety rozczarował mnie czas oczekiwania.... Turysta
Pyszna kuchnia polska i grecka. (1) Jestem częstym bywalcem tej restauracji ze względu na pyszne polskie jedzenie... Kasia toaleta obrzydliwa (1) Jedna kelnerka obsługująca całą restaurację. Czekałam na obiad 40 min i... ilona U Przyjaciół (1) Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce :) Jedzenie bardzo dobre, na pewno... Jystyna Świerza, pyszna polska kuchnia i rewelacyjna obsługa (1) Jestem częstym gościem w tej restauracji i również organizowałam "U... Jolanta Polecam (1) Jako amatorka kuchni " nie mięsnej" polecam szczególnie sałatkę z łososiem i... Patrycja Smacznie, ale... (2) pierwsza wizyta. Pierwsze wrażenie takie sobie, wystrój niezbyt... Klientka obiad biznesowy (1) Wiedziona dobrymi doświadczeniami z poprzedniego pobytu w restauracji U... Małgorzata Dobra Restauracja (1) Wybraliśmy się z rodziną. Nie było za tanio ale dania były świeże i smaczne.... klonnik Smacznie (1) Bylam dzis z rodzina na obiedzie bylo Pysznie ☺obsluga bardzo miła... Monika SMACZNIE (1) Pyszne jedzenie i zawsze świeże. Obsługa przemiła. Nastrój jak u... Malgorzata Marek - opinia (1) Jak do tej pory jest to dla mnie i mojej dziewczyny najlepsza restauracja w... Marek POLECAMY! (2) Witam, wraz z mężem o restauracji "U Przyjaciół" niestety słyszeliśmy... Marta To jakaś pomyłka! (1) W ostatnie niedzielne popołudnie wybraliśmy się na rodzinny obiad.Znajomi... Katarzyna OLEJ ! OLEJ ! OLEJ ! (1) Byliśmy w sobotę ze znajomymi w tym ''lokalu''. Wpadliśmy na butelkę wina -... Katiusza & Marcin W. Brak szacunku i profesjonalizmu (3) Bylismy dzis tj. 14.02.14r. na kolacji... Zaraz po wejsciu totalna zlewka na... Radek Ta restauracja ośmiesza tylko wizerunek M.G. To żart nie ''K.R'' (2) Drodzy Państwo świeżo po ''K.R'' do żuru dawaliście ogrom prawdziwków, teraz... ANTYFANKA Ta restauracja ośmiesza tylko wizerunek M.G. To żart nie ''K.R'' (1) Świeżo po ''K.R''w żurku ogrom prawdziwków,teraz ogrom taniej I niesmacznej... ANTYFAN