Ubezpieczenia Maciej Wylandowski

Ubezpieczenia

Gdańsk, Antoniego Lendziona 15

Amadeusz Markun - ocena (1) Profesionalna obsługa, bardzo wysoka kultura w obsłudze klienta. Amadeusz Markun Martyna - opinia (1) szybka i bardo konkretna pomoc. Polecam! Martyna Paulina M. - opinia (1) Pan Maciej posiada ogromną wiedzę merytoryczną i potrafi tę wiedzę w... Paulina M.
Sławomir - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście i ogromna wiedza Pana Macieja , pozwoliła mi... Sławomir Emilia - opinia (1) Sprawna komunikacja, wszystko na czas. Pana Macieja poleciła mi przyjaciółka.... Emilia polecam! - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi pana Macieja, wszystkie transakcje... polecam! Fachowo, konkretnie i szybko. (1) Wszystko zostało powiedziane niżej, więc nie ma co powielać. Mówiąc krótko -... Maciek Nowakowska H. - opinia (1) Dzień dobry, bardzo polecam współpracę z Panem Wylandowskim. Błyskawiczna... Nowakowska H. Szybko, sprawnie, polecam! (1) Szybka i fachowa obsługa. Do tego Hestia ma fajny system do zatwierdzania... Kamil G Marta - opinia (1) Polecam usługi Pana Macieja, rzetelnie i expresowo załatwił ubezpieczenie na... Marta Opinia Ubezpieczenia Maciej Wylandowski (1) Za najlepszą rekomendację powinno wystarczyć to, że współpracuje na z Panem... Joanna Sawczuk profesjonalny doradca (1) Pan Maciej jest naszym doradcą . Jesteśmy bardzo zadowoleni wszystkie... Mariola najlepsza obsługa ubezpieczeniowa ever (1) na telefon, na cito, najlepiej i wybitnie profesjonalna obsługa elisabeth Polecam agenta (1) Pełen profesjonalizm, oferta cenowa bardzo atrakcyjna, polisa załatwiona... Karina Ubezpieczenie Domku Letniskowego (1) Witam Dzwoniłem do różnych firm ubezpieczających domki letniskowe na ogrodach... Michał szybko, sprawnie i profesjonalnie (1) Polecam Pana Macieja jako doradcę ubezpieczeniowego, szybka obsługa, bez... Ela Kozak Ubezpieczenie obiektu - szybko sprawnie i rzeczowo (1) Pełen profesjonalizm. Umowa ubezpieczenia przygotowana szybko i rzetelnie.... Francesco Opinia (1) Po komplikacjach z odnowieniem polisy na ubezpieczenie mieszkania otrzymałam... Irena Szczególnie polecam (1) Profesjonalny,rzeczowy,przyjemny w kontakcie. Bardzo dobre oferty cenowe Maciej Ubezpieczenie mieszkania- szybko i rzetelnie (1) Całym sercem mogę polecić pana Macieja, sprawa załatwiona szybko, rzetelnie.... Daria