Serdeczne podziękowania (1) Bardzo dziękuję za super szybką wymianę paszportu. Pilny wyjazd służbowy a... Czarek Siess Na wzór (1) Kompetentni, świetnie zorganizowani, udzielają wyczerpujących odpowiedzi.... Kar77 Pan kierownik jak i obsługa Urzędu Paszportowego w Gdańsku - WZÓR, SUPER URZĄD. (1) Olbrzymi szacunek i wielkie uznanie dla pana Krzysztofa N. kierownika Urzędu... Paweł
Paszport do odbioru po tygodniu (1) Jestem bardzo zadowolona. Na paszport czekałam tylko tydzień. Szybko.... Ja;) Paszport w trybie pilny (1) Biuro paszportowe w Gdańsku na czele z Panem Krzysztofem było niezwykle... Daniel Paszort w trubie pilnym (1) Podpisuję się pod wisem wcześniejszej osoby.Miałam problem z wyjazdem... Gdańszczanka Arogancja (3) Witam. Dzisiaj dzwoniłam do URZĘDU aby zasięgnąć bardzo ważnej dla mnie... Agnieszka Coraz lepiej (1) Czytając komentarze nie chciało mi się wierzyć, że wystawione oceny są... Maciek Urząd jak ich mało! (1) Wzorowe podejście do obywatela, bardzo miły i rzetelny kontakt. Byłem w... Maciej Wzór (1) Niedościgniony przykład tego jak powinien i może funkcjonować urząd.... Malwina można (1) Panie w tym urzędzie to wzór obsługi i kompetencji, aż chce się żyć, można by... Kris75 Po prostu super (1) Wiele razy odbieralam paszport. Wiele systemow i wiele urzedow. Mieszkam w... Anna Super obsługa (1) Jednak w Polsce wyrobienie paszportu w 4 godziny jest możliwe. Pełen... Michał Pochwała (1) Paszporty dla całej rodziny zawsze załatwiane szybko i fachowo. Ireneusz Super! (1) Dobra organizacja oraz bardzo pomocne panie w urzędzie sprawiają, że wszystko... nan Szybko, sprawnie, bezstresowo (1) Do urzędu przyszedłem w drugiej połowie września, kilkanaście minut po... TomStar Najlepszy urząd w Gdańsku! (1) Jestem pod wrażeniem ! Wniosek złożylam 22 i dziś (28) paszport jest już do... Uradowana Sprawa paszportowa (2) 23 lipca złożyłem wniosek o paszport co zajęło mi około 20 minut łącznie z... Robert Król REWELACJA (1) Sama pracuję w urzędzie (innym niż wojewódzki czy miejski) i wiem, że jakość... Ala Bardzo miłe wrażenie (1) Może trafiłem na dzień - zero czasu na czekanie - resztę wniosku wypełniałem... Bolutek