Dziękuję (2) Wniski o paszporty dla dzieci składałam tydzień temu. Fakt,że troszkę... Sylwia j.z. - opinia (2) SUPER!!! j.z. ekspresowo, rzeczowo, bardzo przyjaźnie, profesjonalnie - jesteśmy w EUROPIE!:-) (1) bardzo miła, kompetentna obsługa. Jak to mówią"przykład idzie od... A. H. - D.
super (2) Wymienialiśmy paszporty dla całej rodziny : 2 dzieci, 2 dorosłych.Obsługa... zadowolona SUPER URZĄD DZIĘKUJĘ (1) SUPER SZYBKO ZAŁATWIOENA SPRAWA PASZPORTOWA DLA CHOREJ OSOBY KIEROWNIK URZĘDU... ANDRZEJ KLUKOWSKI Uprzejmość (4) Szukając adresu urzędu natknąłem się również na opinie o nim, po ich... zawiedziony ocena (1) Mila obsluga, wysoce profesjonalna! krystyna cywinska emkafe - opinia (1) szybko, miło, konkretnie.. oczekiwanie na paszport emkafe Moja ocena biura (1) Profesjonalnie - nic ująć, nic dodać. wczesny emeryt to bylo straszne (3) No więc 14.45 jestem w urzędzie, do 18-00 czynny,nymerkow od 15 min brak,... magdusia_25@tlen.pl dramat (4) Dodzwonic się nie ma szans daniela o której trzeba przyjść pod drzwi urzędu aby mieć numerek z pierwszej 10tki? (2) Jestem totalnie skołowany... ni w ząb znaleźć jakąś informację kiedy i... wczasowicz pełen profesjonalizm (2) Niesamowicie szybko, miło i uprzejmie !!! Bardzo pomocna przed wizytą w... barbara ocena dobra plus (3) Załatwialiśmy paszport dla dziecka i dla mnie, jeszcze na 10 min przed... Bogdan bardzo miłe zaskoczenie (1) Byłam tam niedawno z mężem i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni uprzejmością... Rencia Opinia (1) Gdyby kazdy urzad tak funkcjonowal to nigdy by nie bylo kolejek, a decyzja... Luke Na szóstkę (1) Dzisiaj odebrałem paszport, trwało to 3 minuty, super miła Pani Urzędniczka,... szary 66 Opinia (1) Czas oczekiwania rewelacyjnie krótki! Załatwiłem wszystko z marszu! Bardzo... Jojo Suuuuuuper!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi Pani Doroty! Byłam z mężem złożyć wnioski... Sylwia Niestety (5) Pomimo wielu pozytywnych komentarzy nie mam osobiście pozytywnych... peter