porażka (2) kompletnie zła organizacja, interesanci są traktowani jak intruzi janusz dramat (3) Pracując w godzinach 8-16 nie ma szans by kwadrans po 16 we wtorek (godziny... Maciuś Farsa (4) Wygląda na to, że opinie na stronie popadają że skrajności w skrajności i... Magda
Obsługa na 6! (1) Pani, która przyjmowała wniosek bardzo uprzejma i pomocna. Oby takich... Ania oj nastać się trzeba (1) ale udało się. Kolejka była na ok kilkadziesiąt osób do złożenia wniosku i... Anna Dramat !!!! (1) O ile nie mam uwag do samych pracowników, nie spotkała mnie jakaś specjalna... Urszula Dziadostwo (2) Trzeba brać urlop żeby załatwić paszport. To pseudo państwo nic nie potrafi... Jan Względnie ok, ale trzeba pokombinować (1) Załatwialiśmy paszporty dla 4-osobowej rodziny. We wtorek byliśmy po pracy... BBB Fatalna obsługa przez pana młodzieńca (1) Jeśli chodzi o obsługę trafił mi się bardzo niemiły pan urzędnik,który nie... Kasia Farsa (1) Wchodząc do budynku człowieka wita chaos, tłum ludzi i ogrom tabliczek. Można... Asia bardzo dziękuję (1) pierwsze podejście zrobiłem na początku maja ale taki sam pomysł miało... edek koszmar (2) O 13.30 brak numerków, ciekawe ile razy można zwalniazć się z pracy i dziecko... drodka Brak numerkow (2) O 10 50 nie bylo juz numerkow, a urzad otwarty jest do 15 30. Cos tu jest nie... Lichu Dziękuję (2) Panu Kierownikowi Krzysztofowi Niemierko za ludzkie podejście do sprawy i... Maroko byłam po 17:00 (1) Mimo tego, że byłam po 17:00, mimo braku numerków, mogłam bez problemu złożyć... szczęśliwa Wtorek (1) Urząd czynny do 18. O 15:30 pobierając bilecik, dostałem informację, że... M. Super (1) Pierwsza wizyta w UP Gdańsk 10 lat temu - idealnie... druga dwa tygodnie... Ewa Bardzo szybka i profesjonalna obsluga (1) Urząd bardzo przyjazny dla interesentów, Pani urzędniczka bardzo szybko... Grażyna NIE MOZNA SIE DODZWONIC! Masakra! (5) Spedzilam pol dnia na probach dodzwonienia sie do paszportow! Niestety nikt... Wk----na Polecam! (1) Mimo,że zabrakło dla nas numerka, nie było problemu z obsługą. W sumie... Beata