Duża moc za małe pieniądze! (2) Po dobie użytkowania zamontowanego w VTechu Powerboxa ciągle nie chce mi się... M.N. Pełen profesjonalizm i świetna obsługa (2) Świetni fachowcy , szybka obsługa , to jest to co jest potrzebne w każdym... Piotr fachowa obsluga wielki profesjonalizm (2) super obsluga, profesjonalizm w 200 % autem pojechalem na diagnostyke silnika... DARIUSZ KUJAWA
GLK hamownia testy (1) Ocena na 6-tke z czystym sumieniem. Pełny profesjonalizm, dobry sprzęt... Mariusz BMW f30 316d (2) Dzisiaj byłem w vtech Kosakowo ze 117km wyszło 182km a moment z 263 na... Sławomir MQ M139 430KM (2) Naprawdę, duże słowa uznania za fachową wiedzę i profesjonalne podejście do... OMEGA AUDI A6/C6 2.0 TDI 140KM (anglik) (2) Bedac na urlopie, szukalem warsztatu ktory wykona w moim aucie chip tuning.... piotr Vtech (1) Mondeo mk4 1'8 125km po badaniu 128 wszystko wyjaśnione i wgranie na 146... Zejman power box (2) brak słów na opisanie profesjonalizmu i fachowości osób pracujacych w v tech... ireneusz POLECAM!!! (2) Polecam warsztat z czystym sumienie, przeogromna wiedza chłopaków. Wycinałęm... Łukasz Zdecydowanie polecam! (2) Z usług V-techa skorzystałem raz, dosyć nieoczekiwanie i przypadkowo. Byłem... Emil Wielkie dzięki! (1) Jeśli chodzi o obsługę firma V-tech Pomorze zasługuje na najwyższą notę. piasio Usunięcie DPF (3) Zdecydowałam się usunąć DPF z opla insigni i żałuję , że tak późno. Skończyły... Bożena Szkoła (2) Dziękuję za szczegółowe omówienie wyników pomiarowych uzyskanych z hamowni... Janusz-Zespół Szkół ponadgimnazj Orginalny nie bede (1) Orginalny nie bede bo wszystko ponizej to cala prawda! Panowie sa najlepsi!... Damian BMW 330d (1) Parę dni temu dałem swoje BMW e46 330d 184KM na chipa do v-techa. Efekt 218KM... zariach vw T5 (1) Wiele pozytywnych opinii napisano na temat Vtech-a. Poziom wiedzy,... R. super firma (1) obsługa od pierwszego kontaktu super,Asortyment 100% zadowalający Jakość bez... Tadeusz Makulski Juz trzy samochody w tej firmie z chipowane (2) Witam, Jestem stałym klientem V-Tech Pomorze. Długo można byłoby się... Entuzjasta Bardzo uczciwa firma... (1) Witam, jestem bardzo zaskoczony szczerością i uczciwością Pana z którym dziś... Marek Mitsubishi Lancer 1.8