VII Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

NIEEE! (3) Chodziłem do tej szkoły i było super.Polecałem ja nawet znajomym jako... ? Masakra (4) Rok temu bylo naprawde fajnie. szkola miala swoj klimat, z ochota chodzilo... Ulka Ulka - opinia (4) Hahahapisze opinie na temat szkoly chociaz nie wiem czy powinnam. bo pan... Ulka
SS - opinia (3) Tak na prawdę, kroczek po kroczku gubię swój dalszy sens chodzenia do tej... SS DNO (1) Jestem uczennicą klasy trzeciej i zdecydowałam się na wyrażenie swojego... uczeń To już nie to (1) Jest mi przykro ponieważ jako uczeń który pamięta szkołę i to jak... Biskęt pomocy kurde (3) chciałabym iść do tej szkoły ze względu na profil... helphelp KPINA (2) ludzie nie ma co się oszukiwać ta szkoła osiągnęła totalne dno, jeżeli... niezadowolony Jeśli się nie uczysz idiotą bedziesz wszedzie (1) Moim zdaniem jest zupełnie inaczej niż mówią moi przedmówcy, po pierwsze... Uczeń Ostrzeżenie dla innych uczniów ! (1) Cześć . Właśnie skończyłam tą szkołę i chciałabym ostrzec inne osoby , które... absolwentka Polecam (1) Szkoła nie jest straszna, nie polecam czytać tego forum , wiele informacji... Uczeń stanowczo ODRADZAM (1) Dwa lata temu nasza kochana siódemka była szkołą najlepszą pod słońcem ,... dwazero więzienie . (2) Był rok 2009 . Przyszedłem do szkoły . Nauczyciele mili i pomocni(w tej... bezsensu Szkoła bardzo się zmieniła !!! (2) Jestem uczennicą tej szkoły.Nasza szkoła słynęła z "luzu" i przyjemnej... uczennica Zdecydowanie odradzam. (1) Kiedy przyszedłem do tej szkoły było naprawde ekstra. Lecz 2 klasa powitała... Shirley Wiele braków (1) Pod nowymi rządami pana dyrektora H. wiele można szkole zarzucić .Jeśli... mika moja opinia (1) Chodziłem do tej szkoły rok . Teraz jestem uczniem I Lo w Sopocie i bardziej... Adrian Witkowski - były uczeń ! (1) bez sensu są te nowe zmiany! przecież teraz z roku na rok będzie coraz mniej... uczennica Powiem tylko, (1) że nie polecam tej szkoły od czasu kiedy zmieniono dyrektora ;) uczen ;'( (1) Powiem tylko tyle, że jest to mój ostatni rok w tej szkole! Na całe... Uczennica