Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

stanislaw - ocena (1) Bardzo dobra szkoła, zdałem C i później C+E za pierwszym razem, instruktor... stanislaw Arkadiusz - opinia (1) Wszystkie kategorie z nimi zrobiłem. Pełna profeska Arkadiusz Pawel - opinia (1) Super bardzo polecam. Szybki kurs, odpowiednie podejscie do kursanta. Zdane... Pawel
Natalia - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam Pania Edytę. Jazda z taką instruktorka była sama... Natalia piotr g. - opinia (1) Super przeszkolenie i przygotowanie do egzaminu. Pan Szymon godny polecenia w... piotr g. Łukasz - opinia (1) Powoli i do przodu, trzeba w końcu rozszerzyć swoje klasyfikacje zawodowe.... Łukasz G - opinia (1) Polecam osk vektra, od samego początku do końca kursu pełen profesjonalizm i... G Kinga - opinia (1) Kat. D Serdecznie polecam instruktora p. Ryszarda. To cudowny, ciepły... Kinga Marek - opinia (1) Serdecznie polecam !!! W szczególności instruktora - Pana Szymona (kat. C i... Marek Roman K. - opinia (1) kategoria C oraz C+E, instruktor Szymon - bardzo ale to bardzo polecam. sama... Roman K. PiotrSeb - opinia (1) Chciałabym serdecznie polecić szkołę jazdy vektra z Gdańska oraz instruktorów... PiotrSeb Adam P. (kat. C i C+E) - opinia (1) Kat. C i C+E. Przede wszystkim Panowie Szymon Kiedrowski i Mariusz Ostrowski.... Adam P. (kat. C i C+E) Ewelina - opinia (1) Moje drugie podejście do tematu po kilku latach przerwy- wybór Vektry... Ewelina Jacek Lasocki - opinia (1) Kurs kat. D prowadzony w profesjonalny sposób. Począwszy od wszystkich spraw... Jacek Lasocki Nina Alot - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, szczególnie z najlepszego instruktora jakim był... Nina Alot Oktawian Bielecki - opinia (1) Najlepsza szkoła jaką można sobie wymarzyć. Instruktorzy cierpliwi i bardzo... Oktawian Bielecki Krystian - opinia (1) Na kurs w OSK Vektra trafiłem z Unijnego projektu i był to kurs kat. „D”. Na... Krystian Szymon Okuń - opinia (1) Serdecznie polecam wszystkim ten jakże profesjonalny Ośrodek Szkolenia... Szymon Okuń Polecam !! (1) Polecam Szymona!! KAT A zdana za pierwszym razem mówi sama za siebie.... Tatiana Łukasz z Lublina - opinia (1) Jak najbardziej polecam. Najlepsza szkoła jazdy do jakiej chodziłem. Wszystko... Łukasz z Lublina