Doprawdy fantastyczne podejście do klienta przez p. M. Ćwiklińskiego (1) Moja małżonka uparła się, że jej kolejnym samochodem jaki sobie wymarzyła... Jarek z Sopotu JOHNY - opinia (1) STAŁEM SIĘ SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM TIGUAN , A TO DZIĘKI PANU MICHAŁOWI... JOHNY POLECAMY ! ! ! (1) POLECAMY!!! Parę dni temu kupiliśmy TIGUANA w salonie PLICHTA (Szadółki),... zadowoleni Klienci
PODZIĘKOWANIE (1) UPRZEJMIE DZIĘKUJĘ ZA PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ PANU MICHAŁOWI ĆWIKLIŃSKIEMU... JASTRZĘBSKA RENATA Polecam (1) Bardzo profesjonalna i kompetentna obsługa sprzedawcy (Michał Ćwikliński).... JK GORĄCO POLECAM (3) KUPIŁEM PASSATA MODEL 2011 W BARDZO PRZYSTĘPNEJ CENIE. POLECAM SPRZEDAWCĘ... MARLON Tiguan 2012 (4) Kupiłem 2 m-ce temu nowego Tiguana. Spotkałem się z bardzo profesjonalną... Andrzej niezadowolony - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam!!! Masakra, obsluga fatalna, naprawa auta przy... niezadowolony masakra (2) Pojechałem na przegląd, przy okazji stwierdzili, że mam pare części do... as20 Sprzedający na tak, przekazujący totalna porażka i brak kultury (1) Bardzo dziękujemy Panu Radosławowi i Pani Katarzynie za sprawną,... kupujący Dzial czesci-polecam (2) Nie wiem jak to w przypadku napraw, ale dział czesci moge polecic. Fachowcy,... Mariusz Jaszkiewicz Sharan, wszystko ok. (1) Forma realizacji zamówienia bardzo poprawna. Zaangażowanie sprzedawcy (Kamil... Krzysztof Przegląd+naprawa gwarancyjna (1) Przegląd wykonany, ale na fakturze są dwie ceny oleju(serwisant wyjaśnia,że... Piotr Biednie (2) Mam za swoje bo kupiłem tam samochód używany na "gwarancji". oczywiście... Marcin tylko na własne ryzyko (1) kupiłem używane auto,na które dostałem 3 miesiące gwarancji i które było... zdegustowany klientka - opinia (1) Witam wczoraj odebrałam Tiguana i każdemu będę polecała ten salon. Dziękuję... klientka klientka z Elbląga - opinia (1) Witam, Po przeczytaniu wcześniejszych opinii wiecznie niezadowolonych... klientka z Elbląga Również Masakra (1) Dałem auto jako zgłoszone na szkode- odpryski- na lakierowanie... dostałem... vw NIE POLECAM ! (1) Jakość obsługi na bardzo niskim poziomie. Obsługa mało kompetentna i... Filip POLECAM passata cc (1) Pomimo że jeszcze nie kupiłem u nich auta opinię mogę wystawić stanowczo... Mieciu