WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

hej, tak wlasnie planuje wlasnie od stycznia, bo teraz swieta i sie nie oplaca ;) a od nowego roku z nowym postanowieniem tak do lata...takze chcialam sie zorientowac czy ktos bylby chetny mi potowarzyszyc w tych trudnych pelnych pokus chwilach? z 10 kilo bym chciala, a moze uda sie ciut wiecej i tak na spokojnie, bez glodowek, rozsadnie. mnie akurat chyba najbardziej odpowiadalaby dieta ok 1000 cal, bo na dukanie nie dam rady, bo za duzo miecha a za malo warzyw i owocow bez ktorych nie umiem po prostu, a wy mozecie byc na swojej diecie, chodzi mi jedynie o wspieranie sie, motywowanie, pomocy w ukladaniu menu itd. to jak, jest ktos chetny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazłam ostatni taki tekst: https://cholesterol.net.pl/dlaczego-nie-moge-schudnac/ i mocno się zastanawiam dlaczego nie mogę schudnąć. Czy w zasadzie bardziej schudnąć. Bo parę kilogramów mi już zleciało:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dodajcie do swoich posiłków nasiona marihuany a zobaczycie jak będziecie chudnąć ! https://tanienasionakonopi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Dziewczyny i jak Wasze efekty po rocznym odchudzaniu? Ciekawa jestem Waszych efektów:) Podzielcie się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Ja zaczełam w sierpniu i mam -12kg ale to też nie dieta tylko zdrowe odżywianie i trochę ruchu, tyle że ja mam jeszcze z 20 do zrzucenia a zaczyna mi brakować motywacji :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Zaraz mamy grudzien czyli rok od postanowien . U mnie kiepsko poszlo ale styczen juz tuz tuz :D schudlam kolo 9 kg łacznie bo w okresie wakacyjnym z 6 kg przytylam. nie jestem na zadnej diecie poprostu sie troche ruszam kijki i silownia .
A jak tam u Was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

ja mieszkam w Klukowie niedaleko Matarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Mieszkam na osiedlu Nowy Horyzont, czyli Borkowo, na granicy z Łostowicami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Cześć, napisz do mnie kasiamedicus@wp.pl z jakiej dzielnicy jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Hoop może ktoś ma ochotę na odchudzanie. Ja jestem na diecie od sierpnia, zjechałam 12kg ale zaczyna mi brakować motywacji. Przydała by się koleżanka z tymi samymi problemami, może jakiś spacer z kijkami :-) Moje gg2608915 jakby ktoś miał ochotę na wspólne motywowanie. A u mnie to jeszcze trochę potrwa bo mam sporo do zgubienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Spróbuj ćwiczenia wesprzeć tabletkami. Ja je zażywam i jestem zadowolona z rezultatów. Nie jest to wprawdzie cudowne schudnięcie 20 kg ale i tak jestem zadowolona a w takie "cudowne" chudnięcie to tak naprawdę w ogóle nie wierzę. Spróbuj tak jak ja specyfiku tego typu http://jakszybko-schudnac.com.pl/zielona-kawa-tabletki. Jak ci się nie spodoba to jeszcze ci kasę zwrócą więc moim zdaniem warto:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

ostatnio wazylam sie przed swietami bylo 5,9 kg mniej od stycznia. Nie jestem na jakiejs wiekszej diecie ale duzo ruchu trygodniowo mam i z kijkami chodze ok 10km.
nie poddaje sie chce jeszcze min 10 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

nie znam
ja stoje w miejscu nic nie chce wiecej zejsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

ok teraz już jestem zalogowana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Mój dosyć żadko je w domu, ja staram się gotować smacznie ale nie tłusto. Niestety nie ćwiczy a ja go raczej nie zmusze :)))

Mam zamiar po raz setny podejsc do programu p90x classic, może tym razem mi się uda! Znacie to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

konieczynka mój mąż też sporo waży :/ Też staram się zdrowo gotować i chudo, ale niestety jak żołądek jest rozepchany od małego (teściowie grubi) to później jest problem. Siedzący tryb życia, samochód nie ułatwiają tego. Trzeba regularnie ćwiczyć, a na to nie zawsze są chęci...Nie mówię już o problemach zdrowotnych jakie mogą powstać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Ja cwicze z Ewą Ch. nie jest latwo ale skutecznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

ja chętnie bym się przyłączyła :))

diete ustaacie same typu "racjonalne żywienie" czy wspomagacie się poradą dietetyka?

Ja mam problem z facetem, zawsze byl duzy ale teraz to troche przesada :P Nie je dużo i nie wiem gdzie tkwi problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Dokladnie ja mam -5kg:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

A ja schudłam 6 kg w 2 miesiace. Najlepsza dieta to NŻT czyli "Nie Żryj Tyle"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: WSPÓLNE ODCHUDZANIE OD STYCZNIA

Przepraszam. Weszlam na druga wage i okazalo sie 3,5 kg mniej :D łacznie 7 a moja waga jest poprostu popsuta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...