kupię szal (2) czy może któraś z was ma do sprzedania biały przezroczysty szal i rękawiczki... ania Sprzedam suknię ślubną (1) Tydzień temu miałam weselę - suknia ma 1 miesiąc. Zdjęcie wysyłam e-mailem Monika Czarasz na Przymorzu (1) Czy ktoś miał wesele w Czardaszu? Jak tam jest z obsługą? Asia
Oryginalny prezent (3) Oryginalny prezent Oryginalny prezent Kupię suknię ślubną (3) Kupię suknię ślubną w kolorze białym, z trenem, na ramiączkach lub jednym na... Magda Sprzedam buty ślubne (1) Czy może ktoś chce kupić buty ślubne białe eleganckie, wygodne, rozmiar 36 ,... MT gdzie wypożyczają buty? (6) Gdzie w trójmieście można wypożyczyc buty do ślubu? justyna Odradzam zamawianie zdjęć w USC w Sopocie!!! (4) Zamiast zlecić robienie zdjęć ślubnych tamtejszej pani fotograf poproście... żaba Zespół muzyczny na wesele ? (2) W świętam mam ślub, czy ktoś poleciłby mi dobry zespół muzyczny? Monika Szukam męża (1) Dobrego, bogatego, z mięśniami. Może być mało inteligiętny, byle bagaty. Zuzanna przeczytałem (3) do J.J przeczytałem zobaczyłem uwierzyłem. Jeden z imprezowników "u Waldka... apsik Obrączki jubiler (1) Gdzie najtaniej kupić obrączki? Pozdrawiam Marek. Marek P Uwaga złodzieje-skradziono wózek dziecięcy (2) Witam 3 lutego ok. 13 włamano się do zabudowy korytarza i skradziono wózek... Mariola Noc poślubna (1) Co się robi w noc poślubną ? Ania żabusia (4) Czy ktoś wie jak wyglądają wesela w restauracji Żabusia? Jak to wygląda cenowo? kinga Nauki przedslubne (5) Czy ktos wie gdzie udzielane są nauki w weekend, prosze o pomoc. ewa Samochód do ślubu (3) Gdzie znajdę fajną gablotę na przejazd? Wojtal czerwona suknia slubna (13) szukam odwaznych dziewczyn ktore zdecydowaly sie na pojscie do slubu w... abc gdzie mozna kupic tanszy alkohol (8) Witam serdecznie!!!! poszukuję tańszego alkoholu na wesele ok 70 flaszek,... davinci czy ktoś chce kupić welon (4) Czy może któraś z Was chciałaby kupić dlugi biały welon + stroik do welonu +... ANNA