Oryginalny prezent (6) Oryginalny prezent gdzie sprawdzone, polecane miejsce na wesele? (5) Polećcie gdzie?Żukowo, Chwaszczyno, Rumia, odpada, może znacie inne miejsca... justyna zespol w kosciele (6) Witam....potrzebny namiar na jakis fajny mlodziezowy zespol do... czarodziej
kiedy ślub (8) Kiedy ślub? Czy ktoś zna przepis na to, kiedy zdecydować się na małżeństwo?... duśka zespół na wesele (9) Czy ktoś może polecić naprawdę fajny zespół na wesele?:-) Żeby nie grał... Gosia Katedra Oliwska (11) Wszystkich ktorzy brali slub w Katedrze Oliwskiej poprosze o kontakt.... vibeke gdzie wesele? (6) Ech, sala ktora mialam na oku okazala sie niewypalem...czy ktos moze polecic... Gosia POLECAM (3) JA POLECAM HOTEL MURAT W REDZIE. MIAŁAM TAM SLUB W SIERPNIU REGO ROKU. BYŁO... monia slub z francuzem (2) moja kolezanka wychodzi za maz za francuza ale nie ma zielonego pojecia jak... iwka Nie nocuj w "Kropeczce" w Gdyni-Orłowie (2) Ostrzegam wszystkich przed umieszczaniem np. gości hotelowych w pensjonacie... malczik PROSZĘ O POMYSŁ NA ORGINALNY PREZENT? (7) Moi przyjaciele mają ślub w styczniu, chciałabym wraz mężem sprawić bardzo... monia buty jak buty (5) Buty jak buty ale co wybrac uzywana suknia czy nowa Ola Dekoracje (2) dekoracja kościołów i sal weselnych w Toruniu!Zainteresowanych proszę o... Olga fotograf (5) Witajcie, zapraszam na www.findesiecle.republika.pl pozdrawiam fds Ile za wesele? (4) Może ktoś orientuje się jak wychodzi ogólny koszt wesela i ślubu oczywiście w... Gosia Warzno/Ważno (2) Czy ktoś z Was zna ośrodek w Warznie/Ważnie z okolicach Łężyc? Proszę o... Wiola25 Dekoracje (2) Polecam usługi dekoracyjne- Wystrój kościoła, sali i samochodu niespodzianki... Olga miła niespodzianka (3) Nasza świadkowa na weselu miło nas zaskoczyła.Jej prezentem ślubnym była... Łukasz a gdzie Noc Poślubna??? (3) Czy ktoś zna jakiś miły pensjonacik, na uboczu, gdzie można by było spędzić... xyz Hotel Murat w Redzie (3) Czy miał tam ktoś wesele i może mi doradzić na co zwrócić uwagę przy... justyna