Sandra - opinia (1) Bardzo dobre miejsce w zasadzie na każdą okazję. Doskonałe jedzenie: od smaku... Sandra ASt - opinia (2) Rewelacyjna restauracja, pyszne zupy, znakomite desery, doskonałe wino. Czego... ASt dabba - opinia (2) Wyjątkowa lokalizacja i wykwintne menu. Obsługa miła i profesjonalna. dabba
Mikołaj - opinia (2) Restauracja na najwyższym poziomie. Mikołaj ek - opinia (2) pysznie i miło. wino w przystępnych cenach. ek Talerze wylizane! (1) A tym razem byliśmy bez dzieci:) Po krewetkach - po prostu nie można nie... Ania Smaki zapadające w pamięć. (2) Menu tylko 5-za krótką listę, a tak naprawdę rewelacyjne smaki i to się... Leszek Pyszne jedzenie (2) Miłe jest „czekadełko”. Pięknie podane dania, wyśmienity smak zarówno mięs... miłośniczka piękna i smaku na je Obłęd! (2) Najlepsze jedzenie w Trojmiescie. Nie zawiodłam się na żadnym etapie... Klaudia Pysznie i miło (2) Moja babcia urzadzala swoje 70 urodziny w tym lokalu, potrawy przepyszne,... Monika Polecam z głębi serca (2) Winne Grono wkroczyło w nowy sezon z nową kartą. Mówi się, że lepsze jest... Aga Raj (2) Wybrałam się z narzeczonym na kolacje niespodziankę z okazji urodzin... wizja... Maryla Niestety nie wrócimy (5) Skuszeni pozytywnymi opiniami wybraliśmy się z mężem na obiad. Oboje... Katarzyna zibi (2) Czytalem opine pani Dari i mysle ze Mc Donald jest dla pani. przeznaczeniem .... zibi Winne grono (2) Miejsce cudowne. Jedzenie wyborne. Obsługa przemiła oraz kompetentna. Miejsce... Małgorzata Super (2) Naprawdę polecam, pyszne jedzenie i super obsługa Art Kolejna wizyta (2) Zdecydowanie polecam.Lokal na uboczu. Doskonale zrównoważone smaki.... Mika Pysznie (2) Pyszne dania, widać dbałość o jakość produktów. Porcje również zadowalające... Julia Najlepsza kuchnia w Gdańsku (2) To jest restauracja z najlepszą kuchnią w Gdańsku. Prosty, ale estetyczny... Gabriel Zachwycajaca! (2) Po dzisiejszym posilku nie mozemy sie nadziwic jak bardzo nam smakowalo!... Daniela