Pawulon - ocena (1) Jak zawsze smacznie zaskakująco idealnie,tym razem potrawy z brukwi i golonka... Pawulon Marek i Elżbieta - ocena (1) Najlepsza w Gdańsku, Połączenie wspaniałej kuchni z fantastyczną atmosferą Marek i Elżbieta Iwona - ocena (1) Rewelacja !!! po raz kolejny, przepyszne jedzenie, bardzo miła pogawędka z... Iwona
Atma - opinia (1) Niesamowite miejsce. Chcesz posmakować trunków historycznych miasta Gdańska i... Atma Jarek - opinia (2) Genialne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, klasę (bez... Jarek Monika - opinia (1) Do restauracji udałam się zciekawości. Wcześniej spotkałam się z bardz... Monika zibi kulikowski - opinia (1) Nawet nie wiem jak to opisac. Dotarlismy wkoncu po 4 latach. .Ale nie... zibi kulikowski Kamil - opinia (1) Świetne jedzenie i znakomita obsługa. Ceny nieco wysokie, ale za taką jakość... Kamil Małgorzata - opinia (1) Przepyszne jedzenie - bardzo polecam kaczkę. Doskonale skomponowana karta -... Małgorzata Kasia i Piotr - opinia (2) Bardzo dziękujemy za wspaniałą obsługę i pyszne jedzonko Pierogi z gęsiny i... Kasia i Piotr Thor747 - opinia (1) Menu bardzo smaczne. Miła, profesjonalna obsługa, w szczególności Pani... Thor747 Joanna - opinia (1) Miejsce, które zawsze poprawia mój nastrój :) Joanna IAT - opinia (1) Każda wizyta była bardzo udana (a ja marudna jestem) IAT Aleksy - opinia (2) Oto wrażenia, jest to lista zarzutów: 1) w internecie restauracja reklamuje... Aleksy Kasia Wojno - opinia (2) Świetna obsluga, wlaścicielom udało się stworzyć luźną atmosferę, dobre... Kasia Wojno Sandra - opinia (1) Bardzo dobre miejsce w zasadzie na każdą okazję. Doskonałe jedzenie: od smaku... Sandra ASt - opinia (2) Rewelacyjna restauracja, pyszne zupy, znakomite desery, doskonałe wino. Czego... ASt dabba - opinia (2) Wyjątkowa lokalizacja i wykwintne menu. Obsługa miła i profesjonalna. dabba Mikołaj - opinia (2) Restauracja na najwyższym poziomie. Mikołaj ek - opinia (2) pysznie i miło. wino w przystępnych cenach. ek