Talerze wylizane! (1) A tym razem byliśmy bez dzieci:) Po krewetkach - po prostu nie można nie... Ania Smaki zapadające w pamięć. (2) Menu tylko 5-za krótką listę, a tak naprawdę rewelacyjne smaki i to się... Leszek Pyszne jedzenie (2) Miłe jest „czekadełko”. Pięknie podane dania, wyśmienity smak zarówno mięs... miłośniczka piękna i smaku na je
Obłęd! (2) Najlepsze jedzenie w Trojmiescie. Nie zawiodłam się na żadnym etapie... Klaudia Pysznie i miło (2) Moja babcia urzadzala swoje 70 urodziny w tym lokalu, potrawy przepyszne,... Monika Polecam z głębi serca (2) Winne Grono wkroczyło w nowy sezon z nową kartą. Mówi się, że lepsze jest... Aga Raj (2) Wybrałam się z narzeczonym na kolacje niespodziankę z okazji urodzin... wizja... Maryla Niestety nie wrócimy (5) Skuszeni pozytywnymi opiniami wybraliśmy się z mężem na obiad. Oboje... Katarzyna zibi (2) Czytalem opine pani Dari i mysle ze Mc Donald jest dla pani. przeznaczeniem .... zibi Winne grono (2) Miejsce cudowne. Jedzenie wyborne. Obsługa przemiła oraz kompetentna. Miejsce... Małgorzata Super (2) Naprawdę polecam, pyszne jedzenie i super obsługa Art Kolejna wizyta (2) Zdecydowanie polecam.Lokal na uboczu. Doskonale zrównoważone smaki.... Mika Pysznie (2) Pyszne dania, widać dbałość o jakość produktów. Porcje również zadowalające... Julia Najlepsza kuchnia w Gdańsku (2) To jest restauracja z najlepszą kuchnią w Gdańsku. Prosty, ale estetyczny... Gabriel Zachwycajaca! (2) Po dzisiejszym posilku nie mozemy sie nadziwic jak bardzo nam smakowalo!... Daniela zaskakujące połączenia dają pyszne dania (2) Świetna obsługa, miła atmosfera, bardzo przyjemne miejsce zwieńczone... MMilena Winne... zdecydowanie (2) Witam. Winne Grono jest winne! Winne rzucenia czaru. Nie na darmo mówi... LJimm Pysznie spędzony czas! (2) Restauracja pełna smaku jedzenie podane w pięknej formie warto delektować się... Emilia Na 5 z wielkim plusem (2) Polecam i na pewno wrócę. Pięknie podane dania począwszy od poczekajki (można... Edyta Polecam (2) Wyśmienite jedzenie, przesympatyczna obsluga byłam tam pierwszy raz i z... Ania